Печать Печать

Міністерство освіти і науки України ініціювало розробку модуля «Переоформлення ліцензій за рівнями вищої освіти та освітніми програмами» в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі – ЄДЕБО). 

Ініціатива забезпечить виконання п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» від 18.12.2019 № 392-IX щодо забезпечення права закладам освіти на переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності за відповідними рівнями вищої освіти та освітніми програмами, для яких запроваджено додаткове регулювання, за якими фактично здійснюється підготовка фахівців, із збереженням ліцензованого обсягу без проходження ліцензування у серпні 2020 року. 

Цей модуль забезпечить автоматизований процес переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти. Для коректної роботи модулю МОН звернулось до  закладів вищої освіти забезпечити перевірку їх даних у ЄДЕБО.

Після завершення процедур перевірки даних та тестування модулю МОН в електронному форматі за даними ЄДЕБО розпочне переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти на провадження освітньої діяльності за відповідними рівнями вищої освіти та освітніми програмами, для яких запроваджено додаткове регулювання, за якими фактично здійснюється підготовка фахівців.

Детальніше: https://bit.ly/3kmvTkm 

2020-10-22

Фото: МОН

Електронний модуль переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти