Польська академія наук оголосила про початок конкурсу на стипендіальну програму, яка фінансується Європейським Союзом – PASIFIC (Polish Academy of Sciences’ Individual Fellowships: Innovation & Creativity).

PASIFIC пропонує дворічні постдокторські стипендії для видатних дослідників. Мотивом для тих, хто візьме участь у конкурсі, є сучасна дослідницька інфраструктура, можливість отримати наставницьку підтримку та навчатись, міжсекторальне співробітництво, перспективи подальшого кар’єрного зростання. Критеріями відбору претендентів є наявність наукового ступеню та дослідницького досвіду не менше 4-х років, а також повна відповідність правилам мобільності (бути нерезидентом Польщі та не займатись дослідженнями у Польщі на постійній основі).

У рамках двох конкурсів, які відбудуться у 2021 році, планується обрати 50 вчених, які проведуть свої дослідження в одному з інститутів Польської академії наук або у Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології у Варшаві.

Кожен стипендіат PASIFIC матиме щомісячне утримання обсягом 2,5 тис. євро та буде забезпечений бюджетом на проект дослідження у сумі 93 тис. євро. 

Подати заявку на участь у першому конкурсі можна до 30 червня 2021 року.

Детальніше: https://bit.ly/3ucIn2C, https://pasific.pan.pl/for-applicants/why-apply/, https://pasific.pan.pl/for-applicants/who-can-apply/ 

2021-04-01

Фото: НАНУ

Програма PASIFIC: Постдокторські стипендії в інститутах польської академії наук
Поширити