У Національному репозитарії Ви можете знайти дисертації, автореферати, звіти НДДКР. Наразі тут представлені метадані 160,3 тис. звітів про наукові дослідження (з них доступно у формі повних текстів 105,5 тис.) та метадані 156,1 тис. дисертацій на здобуття наукового ступеня (з них доступно у формі повних текстів 101,6 тис. дисертацій у комплекті з авторефератами). 

НРАТ постійно поповнюється новими академічними текстами та переведеними у цифровий формат архівними матеріалами 1994-2020 років. Щоб віднайти потрібний текст, достатньо скористатись формою простого або розширеного пошуку.

Також завітавши на веб-портал НРАТ http://nrat.ukrintei.ua/ Ви можете переглянути актуальну інформацію про науку, освіту, інновації, фахові видання, відкриту науку і відкритий доступ, знайти посилання на вітчизняні е-архіви та платформи з навчальним контентом

Основні інформаційні матеріали дублюються на сторінках НРАТ у соціальних мережах – фейсбук і телеграм.

Якщо Вам щось сподобалось, або навпаки щось дуже дратує й хочеться змін, – напишіть нам свої враження та побажання. Ми уважно ознайомимось із пропозиціями та будемо намагатись реалізувати найкращі ідеї для удосконалення НРАТ.

Детальніше: http://nrat.ukrintei.ua

2021-04-02

Ви користуєтесь Національним репозитарієм академічних текстів?
Поширити