На офіційному сайті Організації економічного співробітництва та розвитку опубліковано результати дослідження «Сім уроків цифрової безпеки під час кризи COVID-19».

Цей документ належить до серії матеріалів «Ключові політичні відповіді ОЕСР». У дослідженні на основі інформації, наданої делегаціями Робочої групи ОЕСР з безпеки у цифровій економіці розглядаються ключові питання цифрової безпеки, що виникли під час кризи COVID-19.  

Управління ризиками цифрової безпеки під час криз вимагає готовності, гнучкості та маневреності. Авторами звіту наголошується:
– ризик цифрової безпеки збільшується під час криз, тому що організації в стані стресу більш вразливі для атак;
– під час кризи організації повинні продовжувати відповідально керувати ризиками цифрової безпеки, а не ігнорувати їх;
– виняткові обставини вимагають гнучких процесів цифрової безпеки для забезпечення безперервності бізнесу;
– готовність до цифрової безпеки є ключовим моментом і повинно бути частиною більш широкого планування безперервності бізнесу.

Урядам пропонується під час кризи розширити сферу своєї діяльності не лише на операторів критично важливих операцій, але й на ключових учасників ланцюжка поставок;  проводити проактивну політику для підвищення цифрової безпеки в секторі охорони здоров’я, а також для малих і середніх підприємств; підтримувати обмін інформацією про ризики.

Державні та приватні організації повинні бути готовими до криз й забезпечувати управління ризиками цифрової безпеки, здійснювати їх оцінювання, опрацювання та побудову планів забезпечення безперервності, що мають бути гнучкими для адаптації до кризових ситуацій. 

Детальніше: https://bit.ly/31NYgU5

Фото: скріншот

«Сім уроків цифрової безпеки під час кризи COVID-19
2021-11-11
Поширити