Оновлено: 2026-01-11
Загальна кількість
Повні тексти
Загальна кількість
Повні тексти
Кількість локальних репозитаріїв
Повні тексти
0824U001096, Дисертація доктора філософії
Доктор філософії
02-05-2024
Захищена
Підвищення фізичного стану здобувачів вищої освіти з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання
Кравченко Катерина Геннадіївна,
Керівник Приходько Володимир Васильович
Опонент Малахова Жанна Володимирівна
Опонент Блавт Оксана Зіновіївна
Рецензент Афанасьєв Сергій Миколайович
Рецензент Кошелева Олена Олександрівна
Дослідження дисертаційної роботи присвячене вирішенню проблеми підвищення фізичного стану здобувачів вищої освіти з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання. Аналіз наукової та методичної літератури засвідчив наявність проблеми, пов’язаної із необхідністю покращення рівня фізичного стану студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання. Залучення студентів даної категорії до фізкультурної діяльності буде сприяти підвищенню рівня їх фізичного стану. Створення та впровадження в освітній процес фізичного виховання сучасних інноваційних комп’ютерних технологій сприятиме формуванню необхідних вмінь та навичок, які студенти зможуть використовувати для покращення свого фізичного стану в умовах дистанційної форми навчання. Наукова новизна одержаних результатів полягає у тому, що: - вперше науково обґрунтовано структуру та зміст інноваційної моделі організації фізичного виховання студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання, яка включає в себе наступні складові: мету, завдання, принципи, етапи, форми організації занять, засоби фізичного виховання оздоровчої спрямованості, форми медико-педагогічного контролю; - вперше визначено організаційно-методичні умови організації фізичного виховання студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання: організаційні – впровадження вебплатформи «SMART-SKILLS» в навчальний процес під час дистанційної форми навчання з фізичного виховання, регулярність проведення занять, доступність, особливості підбору комплексів вправ; соціально-педагогічні – врахування особливостей стану здоров’я; методичні – навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, особливості використання методів навчання; моніторинг динаміки рівня фізичного стану здобувачів вищої освіти. - вперше експериментально доведено позитивний вплив інноваційної моделі організації фізичного виховання на фізичний стан студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання; - доповнено дані щодо особливостей мотивації, фізичного та психічного стану студентів з послабленим здоров’ям; - доповнено наукові дані щодо застосування інформаційних комп’ютерних технологій в процесі фізичного виховання студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання. Набули подальшого розвитку результати наукових досліджень щодо напрямів оптимізації процесу фізичного виховання студентів з послабленим здоров’ям в умовах дистанційної форми навчання, перспективи використання інноваційної моделі організації фізичного виховання для покращення фізичного стану студентів.
2024-03-04
2024-04-19
Оновлено: 2026-01-11
Збереження набору наукових даних відбувається в два етапи:
1.) Створення набору даних
Введіть назву набору, короткий опис набору (анотацію) та натисніть кнопку «Створити набір». Після цього автоматично буде створено чернетку набору даних, яку Ви можете зберігати для подальшої роботи з набором. Система перенаправить Вас на сторінку «Інформація про набір даних».
2.) Заповнення даних
На сторінці «Інформація про набір даних» Вам необхідно заповнити всі поля щодо набору даних і завантажити файли.
Зверніть увагу! Кожен файл завантажується окремо. Це зроблено для стабільної роботи системи.
Після того як Ви заповнили інформацію про набір наукових даних та додали необхідні файли, Ви можете зберегти чернетку або відправити дані в систему.
Зверніть увагу! Якщо дані відправлені Ви не можете їх змінювати.
Чернетки необхідні для зберігання набору даних і його редагування до моменту відправки.
Всі акаунти на сайті НРАТ проходять стандартну процедуру реєстрації і є верифікованими. Однак для того, щоб отримати додаткові можливості, такі як публікація відкритих рецензій на академічні тексти, необхідна верифікація за афіліацією.
В особистому кабінеті відображається поточний статус верифікації за афіліацією.
Щоб отримати статус «верифікований», необхідно змінити основну адресу електронної пошти на корпоративну, яка прив’язана до наукової установи або закладу освіти.
Наприклад: user@ukrintei.ua, user@nas.gov.ua
Для завершення процесу верифікації за афіліацією необхідно заповнити інформацію про себе в персональному кабінеті.
Обов’язковими є такі поля:
– ім’я,
– прізвище,
– науковий ступінь,
– вчене звання.
Всі інші поля є необов’язковими, але бажано їх заповнювати.
Після підтвердження корпоративної електронної скриньки та заповнення обов’язкових полів ваш акаунт буде автоматично верифіковано за афіліацією.
Якщо статус верифікаціїї не змінився одразу, спробуйте перезавантажити сторінку.
Якщо ваша електронна адреса є корпоративною і всі обов’язкові поля заповнені, але акаунт не має позначки верифікації, вам необхідно написати нам на електронну скриньку NRAT@ukrintei.ua. Після перевірки ми додамо вашу адресу в базу даних, і ваш акаунт буде верифіковано.
Після проходження процедури верифікації за афіліацією Ви можете змінити основну адресу електронної скриньки на зручну для вас, не втративши при цьому статусу верифікації.
Проходити верифікацію за афіліацією необхідно лише один раз.
* Ми використовуємо корпоративні адреси з Єдиної державної бази з питань освіти та Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави
Для пошуку новин, опублікованих на офіційному вебпорталі НРАТ у розділі «Новини» необхідно ввести у пошукове поле одне слово, декілька слів або точну фразу. Окремі слова розділяються проміжками.
Пошук виконується всюди – як у назві, так і у тексті новини.
Для отримання більш повного результату рекомендується використовувати основу слів (частини слів без закінчення).
При використанні для пошуку декількох слів вони поєднуються одним з логічних способів, описаних нижче.
За замовчуванням встановлено логічний сполучник “та”. У такому випадку результати пошуку будуть охоплювати усі публікації новин, де є вказані слова, навіть якщо вони розташовані окремо одне від одного і знаходяться у різних частинах тексту.
Приклад. Пошукова фраза: звіт ОЕСР. Результат пошуку: всі новини, які містять слово «звіт» та слово «оеср» як разом, так і окремо в тексті і в назві.
Якщо словосполучення чи фразу взяти у лапки (“), то результати будуть містити усі публікації, де зустрічається саме це словосполучення або фраза.
Приклад. Пошукова фраза: «звіт ОЕСР». Результат пошуку: всі новини, які містять точну фразу «звіт оеср».
Якщо Вам відома дата публікації новини або цікавить певний проміжок часу, в який вони були опубліковані на сайті, можна обрати таку дату чи інтервал дат у додатковому полі, що має вигляд календаря. Напис дати здійснюється у форматі рік-місяць-день і підтверджується натисканням на відповідну дату у випадаючому полі календаря. Можна вписувати дату або обирати, гортаючи сторінки календаря за місяцями та роками. За замовчуванням інтервал починається з більш давньої дати (2018-01-23) та завершується поточною.
Також Ви можете використовувати один або декілька хештегів, які розташовані під полем пошуку у правій частині екрану сторінки «Новин».
Зверніть увагу: пошук академічних текстів проводиться в окремому пошуковому вікні за посиланням https://nrat.ukrintei.ua/searchdb/