Печать Печать

21 жовтня 2020 року Президенти Німецької конференції ректорів, університетів Австрії та Асоціації університетів Нідерландів, які є членами Європейської асоціації університетів (EUA), підписали спільну заяву. В ній вони закликають уряди визнати цінність освіти, досліджень та інновацій розвитку ЄС. EUA підтримує документ «Останній шанс інвестувати у європейську вищу освіту та дослідження».

Наразі тривають переговори щодо семирічного бюджету. Підписанти наголошують, що політики повинні діяти швидко, щоб визначити правильний курс на успішне майбутнє, значно збільшивши кошти на такі провідні програми, як Horizon Europe та Erasmus+. Важливо, щоб відповідне обговорення відбувалось на національному рівні та в національних ЗМІ.  

У тісній співпраці з європейськими національними університетськими асоціаціями EUA виступає за достатнє, стійке і доступне фінансування ЄС для університетів. Асоціація заохочує та підтримує своїх членів у забезпеченні інвестицій у дослідження, інновації та освіту.  Нове покоління програм, які фінансуються ЄС, розпочнеться у січні 2021 року. EUA підтримує зусилля Європейського Парламенту у спробах активізувати програми, орієнтовані на майбутнє, такі як Horizon Europe та Erasmus+.

Детальніше: https://bit.ly/3dQxJaU, https://bit.ly/3kn7dIy, https://eua.eu/resources/campaigns/8-eu-funding-for-universities.html 

2020-10-22

Залучення інвестицій ЄС в освіту, дослідження та інновації