17 грудня 2020 року відбудеться вебінар, на якому будуть обговорюватись питання доступу до цифрових сервісів освітньо-наукового призначення за допомогою NREN.
17 грудня 2020 року відбудеться вебінар, на якому будуть обговорюватись питання доступу до цифрових сервісів освітньо-наукового призначення за допомогою NREN.
Організатори: Міністерство освіти і науки України, асоціація УРАН.
NREN (національні дослідницькі та освітні мережі) – це спеціалізовані провайдери інтернет-послуг, призначені для підтримки потреб дослідницьких та освітніх спільнот у своїй країні.
Під час вебінару планується обговорити наступні питання:
– у чому полягає різниця між NREN та комерційним провайдером;
– які послуги надає NREN в Україні вже сьогодні;
– чим NREN може бути корисним для наукової та освітньої установи.
18 грудня 2020 року відбудеться онлайн дискусія «Цифрові послуги в епоху COVID-19: чи бачать регіони «державу у смартфоні»?».
18 грудня 2020 року відбудеться онлайн дискусія «Цифрові послуги в епоху COVID-19: чи бачать регіони «державу у смартфоні»?».
Організатори: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Проєкт «Громадськість за демократизацію», 3DCFTAs Project.
Під час заходу планується обговорити наступні питання:
– частка державних послуг, що стали доступні онлайн;
– регіональні відмінності у доступі до державних послуг онлайн;
– основні проблеми у наданні державних онлайн послуг, з точки зору держави?
– проблеми з доступом до онлайн послуг;
– як полегшити доступ до державних онлайн послуг, яка роль держави на центральному рівні, на місцевому рівні, роль бізнесу та громадянського суспільства;
– рівність доступу до державних послуг онлайн та офлайн.
Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.
12 грудня 2020 року в онлайн-форматі відбудеться форум «Зазирнути у 2021».
12 грудня 2020 року в онлайн-форматі відбудеться форум «Зазирнути у 2021».
Організатори: СД Платформа, ГО «Освіта».
Під час заходу, зокрема, планується обговорити проблеми вищої освіти в рамках дискусійної панелі «Змінюйся або зникни: що буде з вищою освітою». Участь у дискусії візьмуть Олег Шаров, Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України; Олеся Ващук, Голова Ради молодих учених при МОН України; Сергій Квіт, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Т.Шевченка; Анатолій Ігнатович, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Для участі у форумі необхідна попередня реєстрація.