З 1 по 30 листопада 2019 року в українській Вікіпедії відбудеться конкурс статей та наукових зображень «WikiScience Contest 2019», приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають щороку 10 листопада.

Мета конкурсу — популяризація наукових знань через статті у Вікіпедії, наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії якісними матеріалами з різних галузей науки та зображеннями для ілюстрації наукових процесів, явищ та об’єктів.

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Для цього потрібно з 1 по 30 листопада створити нову чи поліпшити вже наявну статтю, присвячену одній з трьох галузей знань: археології, біології (у тому числі щодо теми біорізноманіття), фізики (у тому числі, на тему астрофізики).

Також можна завантажувати фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 7 номінаціях: «Мікроскопія»; «Нефотографічні зображення»; «Люди в науці»; «Загальна категорія»; «Живі організми»; «Астрономія»; «Колажі».

Статті та зображення будуть оцінюватися кваліфікованим журі, яке складається з професійних науковців з різних галузей знань. У кожній номінації буде обрано три переможця, які отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазину на вибір.

Цього року окрім фотографій та зображень, конкурсанти можуть писати енциклопедичні статті на наукову тему.

Детальніше: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/news/Pages/View.aspx?MessageID=5663, https://bitly.su/F33b

2019-11-01

Конкурс наукових фотографій «WikiScience Contest 2019»
Share