На офіційному сайті Організації економічного співробітництва та розвитку оприлюднено звіт «Інноваційний потенціал урядів: системна основа».

У документі розглядається роль інновацій у контексті державного сектору, включаючи чинники, що створюють напруженість та гальмують інновації і пов’язані з пошуком нових або кращих способів досягнення позитивних суспільних результатів. Як зазначається у звіті, зростаюча складність проблем, з якими стикаються уряди, зробила нагальною вимогу зміцнення інноваційного потенціалу. Але щоб інноваційні підходи та рішення здійснювали довгостроковий вплив, вони повинні бути вбудовані в існуючі системи.

Щоб допомогти урядам у досягненні цієї мети, Обсерваторія інновацій у державному секторі ОЕСР розробила Структуру інноваційного потенціалу, систему регулюючих механізмів, правил, опис процесів і норм.

Документ належить до робочих документів ОЕСР з державного управління, які підготовлені для використання в рамках ОЕСР. У ньому викладено еволюційну природу рушійних сил глобальних і державних змін, у тому числі пов’язаних з пандемією COVID-19, які створюють нову динаміку, умови та очікування від урядів щодо розбудови інноваційного потенціалу. Уряди стикаються з більш складними та взаємопов’язаними суспільними проблемами, які вимагають нових інноваційних підходів для задоволення мінливих запитів як громадян, так і суспільства в цілому.

Детальніше: https://bit.ly/3tY9K2Y, https://doi.org/10.1787/52389006-en

Фото: скріншот

Інноваційний потенціал урядів
2022-03-31
Поширити