ЩО РОБИТИ ЯКЩО НЕ ПРИХОДИТЬ ЛИСТ АКТИВАЦІЇ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ?

Якщо Ви не отримали лист активації після проходження процесу реєстрації на сайті НРАТ, виконайте наступні дії послідовно:

  1. Перевірте папку «Спам»
  2. Надішліть повідомлення через форму зворотнього зв’язку про те, що Ви не отримали лист підтвердження
  3. Якщо упродовж доби Ви не отримали відповідь, надішліть звернення щодо реєстрації на адресу NRAT@ukrintei.ua

Листи для підтвердження електронної скриньки можуть бути визначені поштовим сервером як «спам» або «небезпечні» і перенесені в папку «Спам» або в «Чорний список».

Ми працюємо над тим, щоб уникнути потрапляння листів від НРАТ у такого роду обмежувальні списки та намагаємось зробити Вашу роботу з Нацрепозитарієм комфортною.

ЩО РОБИТИ ЯКЩО БЛОКУВАЛЬНИК РЕКЛАМИ (ADBLOCK АБО ІНШИЙ) БЛОКУЄ ВСПЛИВАЮЧІ ВІКНА НА САЙТІ?

Якщо блокувальник реклами (AdBlock або інший) блокує вспливаючі вікна на сайті, рекомендуємо відключити відповідний додаток для блокування реклами на сайті НРАТ або додати сайт НРАТ до т.зв. «білого списку».

Як відключити AdBlock

Перейдіть у додаток, який розташований на верхній панелі браузера праворуч від адресного рядка:

Як відключити AdBlock

Переключіть перемикач блокування реклами на сайті у положення “Вимкнено” як це показано на скріншоті:

Як відключити AdBlock

Після внесення змін оновіть сторінку, натиснувши Ctrl+F5 для Windows та Linux або Cmd+R для Mac OS.

Як додати сайт у «білий список» AdBlock

Перейдіть у додаток, який розташований на верхній панелі браузера праворуч від адресного рядка:

Як відключити AdBlock

Увійдіть у налаштування, натиснувши на відповідну кнопку:

Як додати сайт в білий список AdBlock

На сторінці налаштувань оберіть пункт «Allowlisted websites», унесіть адресу сайту https://nrat.ukrintei.ua/ у відповідне поле і натисніть кнопку «Add website»:

Як додати сайт в білий список AdBlock

Після внесення змін оновіть сторінку, натиснувши Ctrl+F5 для Windows та Linux або Cmd+R для Mac OS.

Якщо всі описані вище способи не допомогли, Ви можете відключити додаток на сторінці «Розширення» вашого браузера або використати інший браузер, на якому не встановлено додаток для блокування реклами.


На сайті Національного репозитарію академічних текстів не використовуються рекламні вспливаючі вікна. Весь функціонал призначений лише для доступу до академічних текстів або інформування користувачів.

ЩОДО ПЕРЕДАВАННЯ ЗАХИЩЕНИХ ДИСЕРТАЦІЙ ДО НРАТ

До Національного репозитарію академічних текстів надходять запити із проханням роз’яснити окремі позиції щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 №167 «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії» (у редакції від 21.10.2020).

У підпункті 9 пункту 27 зазначеної Постанови в частині опису процедур подання документів до ради, проведення захисту дисертації і присудження ступеня доктора філософії, йдеться про «копію документа про передачу електронного примірника до Національного репозитарію академічних текстів або Державної наукової установи “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”».

Отже, урядовим рішенням зафіксована необхідність включення до складу документів другого примірника атестаційної справи здобувача (що надсилається до МОН протягом місяця з дня захисту дисертації) документу, який підтверджує наявність повного тексту дисертації у НРАТ.

Інформуємо Вас, що наразі діє порядок, згідно з яким в Україні відбувається державна реєстрація та облік дисертацій. Така реєстрація здійснюється відповідно до Порядку державного обліку відкритих науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій (Наказ Міністерства освіти і науки України від 27.10.2008 №977 (у редакції від  01.11.2016)).  

Документ визначає усю послідовність дій з державної реєстрації, вимоги до складу документів, їх оформлення, змісту тощо. Відповідна робота покладена на УкрІНТЕІ.

З більш детальною інформацією щодо порядку реєстрації дисертацій Ви можете ознайомитись на офіційному сайті УкрІНТЕІ http://www.uintei.kiev.ua/ у розділі «Напрями діяльності».

Після державної реєстрації несекретні дисертації з Фонду НДДКРіДР відповідно до встановлених процедур, як це передбачено Наказом МОН від 04.07.2018 № 707, передаються до Національного репозитарію академічних текстів, доступ до якого забезпечується за посиланням http://nrat.ukrintei.ua/. Метадані дисертацій надходять до НРАТ у першу чергу, а повні тексти – із незначним відтермінуванням. Їх можна знайти у НРАТ завдяки пошуковій формі http://nrat.ukrintei.ua/searchdb/#advanced, переглянути коротку інформацію, прочитати та/або завантажити для подальшої роботи, поділитись із колегами постійним URL-посиланням.