Оновлено: 2025-12-07
Загальна кількість
Повні тексти
Загальна кількість
Повні тексти
Кількість локальних репозитаріїв
Повні тексти
0217U006302, 0116U007187 , Науково-дослідна робота
Матеріалознавчі дослідження та розрахункові обґрунтування застосовності конструкційних, нейтроно-поглинаючих і ядерних матеріалів в перспективних ядерних паливних циклах України
Красноруцький Володимир Семенович, Кандидат фізико-математичних наук
16-03-2017
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" НАН України
Досліджений синтез титанату та гафнату диспрозію при спіканні таблеток при температурах в інтервалі 1250…1650 ?C. Встановлено, що синтез відбувається з утворенням і розкладанням низькотемпературних та проміжних модифікацій титанату диспрозію та проміжних твердих розчинів гафнату диспрозію. При цьому композиційний склад (наприклад співвідношення вихідних оксидів - TiO2 і Dy2O3) вносять суттєвий вплив на фазоутворення і кількісний вміст різних фаз в синтезованому матеріалі; - встановлені основні напрями вдосконалення характеристик та якості ядерного палива на основі двоокису урану для енергетичних реакторів, яке засновано на модифікації мікроструктури паливних таблеток UO2 в напрямку збільшення розміру зерен, та оптимізації структури пористості (збільшення щільності таблеток UO2 до 97 % від теоретичної та зменшення відкритої пористості). Виконаний патентний пошук та проведено аналіз технологічних рішень найбільш великих виробників ядерного палива (ВАТ "ТВЕЛ", Росія, Westinghouse, Areva), засобів введення та кількості легуючих мікродобавок, що активують зростання зерен при спіканні паливних таблеток; - розглянута модель виділення газоподібних продуктів ділення (ГПД) у паливі UO2 в залежності від розміру зерен; - встановлені основні напрями вдосконалення характеристик ядерного палива дисперсійного типу для дослідницьких реакторів. Розроблені технологічні процеси виготовлення палива на основі двоокису урану в алюмінієвій матриці та твелів стрижневого типу. Проведено оцінювання основних характеристик працездатності палива дисперсійного типу (доля матриці, що пошкоджується продуктами ділення в залежності від розміру паливних часток) та температурних умов роботи палива в дослідних ядерних установках при нормальній експлуатації (підкритична збірка (ПКЗ), м. Харків, реактор ВВР-М, м. Київ ).
Євсеєв В.М.
Іванцова Н.І.
Іщенко Н.І.
Абдулаєв А.М.о
Антонова Г.І.
Бєлік В.М.
Бєлаш М.М.
Байдулін В.З.
Большак О.І.
Борисенко Л.Г.
Валежний Є.Б
Висоцький В.О.
Ворожко В.В.
Гамов О.І.
Ганн В.В.
Грицина В.М.
Гулько В.М.
Гущін В.А.
Джамірзоєв А.Д.
Дикий І.В.
Долгий В.А.
Жуков О.І.
Зігунов В.В.
Зеленська Н.А.
Зуйок В.А.
Кірсанова О.С.
Клименко С.П.
Козіонов С.А.
Колотилов О.М.
Корнєєва В.В.
Костромін А.С.
Красноруцький Володимир Семенович
Кривошея С.О.
Кузовлева Л.В.
Куліш Г.В.
Кулик Б.О.
Куштим А.В.
Куштим Я.О.
Лаврентьєв М.О.
Лелеко Ю.Я.
Марьохін С.В.
Марьохіна О.П.
Матющенко Р.В.
МухінМ.В.
Пасенов Ф.А.
Пасько М.В.
Петельгузов І.А.
Пузік В.О.
Пушкін С.В.
Рєдкіна Г.П.
Рудь Н.В.
Рудь Р.О.
Рябчиков С.Д.
Свириденко С.П.
Семенов А.К.
Семенов М.А.
Слєпцов О. М.
Слєпцов С.М.
Слабоспицька О.О.
Солдатов С.А.
Степаненко О.М.
Татарінов В.Р.
Трет'яков М.В.
Федченко І.В.
Черницький С.В.
Чернов І.О.
Чернуха В.П.
Черняєва Т.П.
Чуносов В.О.
Шемет Т.О.
2020-04-02
Оновлено: 2025-12-07
Збереження набору наукових даних відбувається в два етапи:
1.) Створення набору даних
Введіть назву набору, короткий опис набору (анотацію) та натисніть кнопку «Створити набір». Після цього автоматично буде створено чернетку набору даних, яку Ви можете зберігати для подальшої роботи з набором. Система перенаправить Вас на сторінку «Інформація про набір даних».
2.) Заповнення даних
На сторінці «Інформація про набір даних» Вам необхідно заповнити всі поля щодо набору даних і завантажити файли.
Зверніть увагу! Кожен файл завантажується окремо. Це зроблено для стабільної роботи системи.
Після того як Ви заповнили інформацію про набір наукових даних та додали необхідні файли, Ви можете зберегти чернетку або відправити дані в систему.
Зверніть увагу! Якщо дані відправлені Ви не можете їх змінювати.
Чернетки необхідні для зберігання набору даних і його редагування до моменту відправки.
Всі акаунти на сайті НРАТ проходять стандартну процедуру реєстрації і є верифікованими. Однак для того, щоб отримати додаткові можливості, такі як публікація відкритих рецензій на академічні тексти, необхідна верифікація за афіліацією.
В особистому кабінеті відображається поточний статус верифікації за афіліацією.
Щоб отримати статус «верифікований», необхідно змінити основну адресу електронної пошти на корпоративну, яка прив’язана до наукової установи або закладу освіти.
Наприклад: user@ukrintei.ua, user@nas.gov.ua
Для завершення процесу верифікації за афіліацією необхідно заповнити інформацію про себе в персональному кабінеті.
Обов’язковими є такі поля:
– ім’я,
– прізвище,
– науковий ступінь,
– вчене звання.
Всі інші поля є необов’язковими, але бажано їх заповнювати.
Після підтвердження корпоративної електронної скриньки та заповнення обов’язкових полів ваш акаунт буде автоматично верифіковано за афіліацією.
Якщо статус верифікаціїї не змінився одразу, спробуйте перезавантажити сторінку.
Якщо ваша електронна адреса є корпоративною і всі обов’язкові поля заповнені, але акаунт не має позначки верифікації, вам необхідно написати нам на електронну скриньку NRAT@ukrintei.ua. Після перевірки ми додамо вашу адресу в базу даних, і ваш акаунт буде верифіковано.
Після проходження процедури верифікації за афіліацією Ви можете змінити основну адресу електронної скриньки на зручну для вас, не втративши при цьому статусу верифікації.
Проходити верифікацію за афіліацією необхідно лише один раз.
* Ми використовуємо корпоративні адреси з Єдиної державної бази з питань освіти та Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави
Для пошуку новин, опублікованих на офіційному вебпорталі НРАТ у розділі «Новини» необхідно ввести у пошукове поле одне слово, декілька слів або точну фразу. Окремі слова розділяються проміжками.
Пошук виконується всюди – як у назві, так і у тексті новини.
Для отримання більш повного результату рекомендується використовувати основу слів (частини слів без закінчення).
При використанні для пошуку декількох слів вони поєднуються одним з логічних способів, описаних нижче.
За замовчуванням встановлено логічний сполучник “та”. У такому випадку результати пошуку будуть охоплювати усі публікації новин, де є вказані слова, навіть якщо вони розташовані окремо одне від одного і знаходяться у різних частинах тексту.
Приклад. Пошукова фраза: звіт ОЕСР. Результат пошуку: всі новини, які містять слово «звіт» та слово «оеср» як разом, так і окремо в тексті і в назві.
Якщо словосполучення чи фразу взяти у лапки (“), то результати будуть містити усі публікації, де зустрічається саме це словосполучення або фраза.
Приклад. Пошукова фраза: «звіт ОЕСР». Результат пошуку: всі новини, які містять точну фразу «звіт оеср».
Якщо Вам відома дата публікації новини або цікавить певний проміжок часу, в який вони були опубліковані на сайті, можна обрати таку дату чи інтервал дат у додатковому полі, що має вигляд календаря. Напис дати здійснюється у форматі рік-місяць-день і підтверджується натисканням на відповідну дату у випадаючому полі календаря. Можна вписувати дату або обирати, гортаючи сторінки календаря за місяцями та роками. За замовчуванням інтервал починається з більш давньої дати (2018-01-23) та завершується поточною.
Також Ви можете використовувати один або декілька хештегів, які розташовані під полем пошуку у правій частині екрану сторінки «Новин».
Зверніть увагу: пошук академічних текстів проводиться в окремому пошуковому вікні за посиланням https://nrat.ukrintei.ua/searchdb/