Оновлено: 2025-12-20
Загальна кількість
Повні тексти
Загальна кількість
Повні тексти
Кількість локальних репозитаріїв
Повні тексти
0221U106365, 0119U102480 , Науково-дослідна робота
Розробка методичних рекомендацій з формування обліково-аналітичного забезпечення управління реалізацією продукції в контексті сталого розвитку підприємств торгівлі
Крутова Анжеліка Сергіївна, Доктор економічних наук
01-12-2021
Харківський державний університет харчування та торгівлі
В роботі удосконалено організацію обліку реалізації товарів з використанням сучасних управлінських інформаційних систем, що дозволяє суттєво розширити та налагодити у діалоговому режимі канали інформаційної взаємодії центру управління продажами із бізнес-середовищем за всіма напрямами та рівнями комунікацій, уникнути дублювання інформаційних повідомлень, забезпечити якісно новий рівень формування інформаційного масиву облікових даних і створити єдиний інформаційний простір для прийняття зважених управлінських рішень з реалізації товарів, доступ до якого можуть отримати як працівники бухгалтерської служби, так й інші учасники процесу, а також посилити контроль за формуванням та розширити спектр даних для аналізу доходів і витрат торговельного підприємства; удосконалено організаційно-методичні засади аналізу процесу реалізації товарів, що забезпечує оперативність прийняття, коригування та контролю виконання управлінських рішень за процесом реалізації товарів; розроблено методичний інструментарій оцінювання детермінованих факторних залежностей за процесом реалізації товарів, що дозволяє виявити резерви покращення результатів та підвищення ефективності процесу реалізації товарів; удосконалено методичний підхід до комплексної оцінки ефективності процесу реалізації товарів, що дозволяє визначити вектор цільових орієнтирів розвитку процесу реалізації товарів; розроблено систему обліково-аналітичного забезпечення управління процесом реалізації товарів; удосконалено методичний підхід до відображення в бухгалтерському обліку реалізації товарів, який базується на систематизації інформації в розрізі каналів збуту і форм реалізації та пропозиціях щодо обліку торгових знижок, що дозволяє узагальнити інформацію про доходи і витрати за процесом реалізації товарів в управлінській звітності, забезпечити інформатизацію та формування баз даних обліку доходів і витрат у розрізі каналів збуту, форм реалізації товарів; розроблено технологію прогнозування доходу від реалізації товарів
Ільченко Маргарита Олександрівна
Андрющенко Ірина Сергіївна
Близнюк Оксана Павлівна
Верзілова Ганна Романівна
Жегус Олена Валентинівна
Жилякова Олена Валеріївна
Кащена Наталія Борисівна
Кирильєва Людмила Олексіївна
Кононов Ігор Іванович
Лопін Андрій Олександрович
Мухіна Маргарита Михайлівна
Наумова Тетяна Анатоліївна
Нестеренко Оксана Олександрівна
Полевич Катерина Віталіївна
Савицька Наталя Леонідівна
Ставерська Тетяна Олександрівна
Тарасова Тетяна Олексіївна
Топоркова Олена Вячеславівна
Чміль Ганна Леонідівна
Штик Юлія В’ячеславівна
2021-12-01
Оновлено: 2025-12-20
Збереження набору наукових даних відбувається в два етапи:
1.) Створення набору даних
Введіть назву набору, короткий опис набору (анотацію) та натисніть кнопку «Створити набір». Після цього автоматично буде створено чернетку набору даних, яку Ви можете зберігати для подальшої роботи з набором. Система перенаправить Вас на сторінку «Інформація про набір даних».
2.) Заповнення даних
На сторінці «Інформація про набір даних» Вам необхідно заповнити всі поля щодо набору даних і завантажити файли.
Зверніть увагу! Кожен файл завантажується окремо. Це зроблено для стабільної роботи системи.
Після того як Ви заповнили інформацію про набір наукових даних та додали необхідні файли, Ви можете зберегти чернетку або відправити дані в систему.
Зверніть увагу! Якщо дані відправлені Ви не можете їх змінювати.
Чернетки необхідні для зберігання набору даних і його редагування до моменту відправки.
Всі акаунти на сайті НРАТ проходять стандартну процедуру реєстрації і є верифікованими. Однак для того, щоб отримати додаткові можливості, такі як публікація відкритих рецензій на академічні тексти, необхідна верифікація за афіліацією.
В особистому кабінеті відображається поточний статус верифікації за афіліацією.
Щоб отримати статус «верифікований», необхідно змінити основну адресу електронної пошти на корпоративну, яка прив’язана до наукової установи або закладу освіти.
Наприклад: user@ukrintei.ua, user@nas.gov.ua
Для завершення процесу верифікації за афіліацією необхідно заповнити інформацію про себе в персональному кабінеті.
Обов’язковими є такі поля:
– ім’я,
– прізвище,
– науковий ступінь,
– вчене звання.
Всі інші поля є необов’язковими, але бажано їх заповнювати.
Після підтвердження корпоративної електронної скриньки та заповнення обов’язкових полів ваш акаунт буде автоматично верифіковано за афіліацією.
Якщо статус верифікаціїї не змінився одразу, спробуйте перезавантажити сторінку.
Якщо ваша електронна адреса є корпоративною і всі обов’язкові поля заповнені, але акаунт не має позначки верифікації, вам необхідно написати нам на електронну скриньку NRAT@ukrintei.ua. Після перевірки ми додамо вашу адресу в базу даних, і ваш акаунт буде верифіковано.
Після проходження процедури верифікації за афіліацією Ви можете змінити основну адресу електронної скриньки на зручну для вас, не втративши при цьому статусу верифікації.
Проходити верифікацію за афіліацією необхідно лише один раз.
* Ми використовуємо корпоративні адреси з Єдиної державної бази з питань освіти та Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави
Для пошуку новин, опублікованих на офіційному вебпорталі НРАТ у розділі «Новини» необхідно ввести у пошукове поле одне слово, декілька слів або точну фразу. Окремі слова розділяються проміжками.
Пошук виконується всюди – як у назві, так і у тексті новини.
Для отримання більш повного результату рекомендується використовувати основу слів (частини слів без закінчення).
При використанні для пошуку декількох слів вони поєднуються одним з логічних способів, описаних нижче.
За замовчуванням встановлено логічний сполучник “та”. У такому випадку результати пошуку будуть охоплювати усі публікації новин, де є вказані слова, навіть якщо вони розташовані окремо одне від одного і знаходяться у різних частинах тексту.
Приклад. Пошукова фраза: звіт ОЕСР. Результат пошуку: всі новини, які містять слово «звіт» та слово «оеср» як разом, так і окремо в тексті і в назві.
Якщо словосполучення чи фразу взяти у лапки (“), то результати будуть містити усі публікації, де зустрічається саме це словосполучення або фраза.
Приклад. Пошукова фраза: «звіт ОЕСР». Результат пошуку: всі новини, які містять точну фразу «звіт оеср».
Якщо Вам відома дата публікації новини або цікавить певний проміжок часу, в який вони були опубліковані на сайті, можна обрати таку дату чи інтервал дат у додатковому полі, що має вигляд календаря. Напис дати здійснюється у форматі рік-місяць-день і підтверджується натисканням на відповідну дату у випадаючому полі календаря. Можна вписувати дату або обирати, гортаючи сторінки календаря за місяцями та роками. За замовчуванням інтервал починається з більш давньої дати (2018-01-23) та завершується поточною.
Також Ви можете використовувати один або декілька хештегів, які розташовані під полем пошуку у правій частині екрану сторінки «Новин».
Зверніть увагу: пошук академічних текстів проводиться в окремому пошуковому вікні за посиланням https://nrat.ukrintei.ua/searchdb/