18-19 січня 2022 року відбудуться інформаційні дні місій Європейського Союзу.

Організатор – Європейська Комісія.

Захід спрямований на інформування потенційних заявників про нові теми, внесені у робочу програму місій Європейського Союзу на 2022 рік.

Місії Європейського Союзу є новинкою дослідницької та інноваційної програми Horizon Europe на 2021-2027 роки. Вони спрямовані на вирішення важливих проблем, які стоять перед суспільством. 

За допомогою цієї робочої програми ЄС розпочинає перші повноцінні дослідження та інноваційні дії, які переведуть місії на етап реалізації. Дії містять у собі пряму підтримку ключових всеохоплюючих пріоритетів Європейського Союзу, таких як Європейський зелений курс, Європа, придатна для цифрової епохи, план дій «Перемогти рак» та «Економіка, яка працює для людей».

ЄС запрошує дослідників і новаторів, а також громадян та усі зацікавлені сторони взяти участь у п’яти наступних місіях:
– адаптація до зміни клімату: підтримайте не менше 150 європейських регіонів і співтовариств, щоб вони стали стійкими до зміни клімату до 2030 року;
– рак: покращити життя понад 3 млн людей до 2030 року за рахунок профілактики, лікування тих, хто страждає від раку та членів їх родин заради довшого та кращого життя;
– відновимо наші океани та води до 2030 року;
– 100 кліматично нейтральних і розумних міст до 2030 року;
– земельна угода для Європи: 100 живих лабораторій очолять перехід до здорових земель до 2030 року.

Сесії будуть доступні для перегляду на сторінці ЄС.

Детальніше: https://bit.ly/3qf4Cpy

2022-01-10

Фото: ЄК

Інформаційні дні місій ЄС
Поширити