Кабінет Міністрів України презентував основні досягнення за підсумками 2021 року.

Серед ключових досягнень Уряду у 2021 році названі: підвищення пенсій, «авіаційний безвіз» із Євросоюзом,  ВВП, забезпечення України ефективними вакцинами.

Упродовж року що минув для різних категорій пенсіонерів Уряд десять разів підвищував пенсії. У результаті середня виплата зросла до 4 тис. грн і вперше з 2014 року перевищила прожитковий мінімум.

У 2021 році держава витратила понад 35 млрд грн на фінансування протидії коронавірусу. Кошти були спрямовані на доплати медикам, забезпечення кисневим обладнанням, тестування тощо. В Україну поставлено від початку минулого року понад 40 млн доз різних вакцин проти COVID-19. Повний курс щеплення пройшли біля 44% дорослих українців.

Минулий рік Україна завершила з найбільшим обсягом експорту товарів за останні дев’ять років та рекордним номінальним ВВП.

Укладення угоди про Спільний авіаційний простір із Європейським Союзом збільшить географію польотів та сприятиме здешевленню квитків, розширить доступ українських перевізників на ринок ЄС, а європейських перевізників – на ринок України. Розпочато створення українського державного авіаперевізника Ukrainian National Airlines. Продовжується активний розвиток внутрішніх перевезень завдяки будівництву та модернізації регіональної мережі авіахабів. У рамках програми Президента України «Велике будівництво» продовжувалось відновлення, будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури.

Торік було досягнуто значного прогресу в розвитку публічних електронних послуг. Українські COVID-сертифікати отримали визнання в ЄС, Україна стала першою державою в світі, в якій цифрові паспорти в смартфоні стали повними юридичними аналогами звичайних документів, на порталі та у застосунку «Дія» додалось понад 20 електронних послуг і стали доступними для українців уже 15 цифрових документів.

З 1 жовтня 2021 року були знижені тарифи на електроенергію.

Детальніше: https://bit.ly/3tijCoj, https://bit.ly/3qbQNrP

2022-01-10

Фото: скріншот

Ключові досягнення Уряду у 2021 році
Поширити