Делегація Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України взяла участь у престижній науковій конференції Eurodoc (Євродок). Вони обговорили розвиток кар’єри молодих дослідників та ролі, які вони можуть відігравати в розробці інновацій та підприємництві.

Захід об’єднав спільноту молодих дослідників, щоб мотивувати їх сприяти сталому розвитку інновацій. Також він був спрямований на підтримку зусиль університетів щодо кар’єрного розвитку та підготовки докторантів і створення платформи, яка налагодить міжуніверситетське та міжгалузеве співробітництво.

У межах конференції українські учасники долучилися до нової ініціативи Eurodoc “Open Science Ambassadors”. Наразі ведеться програма підготовки спеціального курсу із засад Open Science, яка не обмежується відкритим доступом до наукових публікацій. Це поняття є ширшим і стосується питань відкритості публікації, рецензування, популяризації наукових досліджень, менеджменту отриманих даних тощо. Загалом же участь наших вчених у конференції Eurodoc є важливою складовою для реформування української науки та освіти, інтеграції України в європейський дослідницький простір.

Україна є членом Європейської ради аспірантів і молодих учених Євродок з 2014 року. Ця неурядова організація зі штаб-квартирою у Брюселі, об’єднує національні організації аспірантів та молодих учених з 26 країн Європи. Разом вони репрезентують інтереси молодих учених на європейській арені (28 членів, 4 спостерігача). Представники Ради молодих учених при МОН вже четвертий рік поспіль обираються до складу адміністрації Євродок: заступник голови Ради молодих учених при МОН Ірина Дегтярьова утретє увійшла до складу Ради консультантів Євродок (Advisory Board) та обрана координатором робочої групи з питань дослідницької доброчесності, Олександр Березко – утретє обраний веб-майстром Євродок.

Детальніше: https://mon.gov.ua/ua/news/rozvitok-karyeri-molodih-naukovciv-ta-yihnya-rol-u-rozrobci-innovacij-predstavniki-radi-molodih-vchenih-pri-mon-vzyali-uchast-u-konferenciyi-eurodoc?fbclid=IwAR1Kqpwzycr_4dI0inTFAUIgEskji-c077tV1_YSIPL6kQftcUR_Fk4ORlo

2019-04-19

Конференція EURODOC
Поширити