27 січня 2022 року відбудеться щорічний форум стартапів та інновацій на високому рівні – «На шляху до інноваційних рішень для розвитку стартап-екосистем у Східному партнерстві».

Організатор – Ініціатива Європейського Союзу EU4Digital.

EU4Digital спрямована на розширення Єдиного цифрового ринку Європейського Союзу на Східні країни-партнери ЄС, розвиток потенціалу цифрової економіки та суспільства, щоб забезпечити економічне зростання, створити більше робочих місць, покращити життя людей та допомогти бізнесу. В рамках цієї ініціативи ЄС підтримує зниження тарифів на роумінг, розвиток високошвидкісного широкосмугового зв’язку для стимулювання економіки та розширення електронних послуг, скоординованої кібербезпеки та гармонізації цифрових структур у суспільстві, в областях, від логістики до охорони здоров’я, підвищення кваліфікації та створення робочих місць у цифровій індустрії.

Під час заходу планується ознайомити учасників із новоствореною платформою EAPSTARTUPS. Платформа створена в рамках дій ініціативи EU4Digital за напрямком ICT Innovation, для підтримки розвитку стартапів країн Східного Партнерства, де одним із лідерів стартап руху є Україна. 

Детальніше: https://bit.ly/3FmoZ8k, https://eufordigital.eu/, https://bit.ly/34LdDhI

2022-01-12

Фото: скріншот

На шляху до інноваційних рішень для розвитку стартап-екосистем у Східному партнерстві
Поширити