15 липня 2021 року у всесвітній день навичок молоді відбудеться вебінар на тему «Навички та навчання протягом усього життя після пандемії».

Організатор – ОЕСР.

Нові цифрові технології змінюють спосіб життя, роботи і навчання. Цифровизация надає величезний потенціал для розширення прав і можливостей працівників, підвищення продуктивності й добробуту, але також може посилити нерівність серед людей та цілих регіонів. 

У нещодавно опублікованому звіті ОЕСР «OECD Skills Outlook 2021. Learning for Life» продемонстровано, що до пандемії багато молодих людей не могли набути навичок, необхідних для процвітання на сучасних ринках праці та навчання впродовж життя. Лише 20% дорослих з низьким рівнем освіти в країнах ОЕСР пройшли формальне навчання або навчання на робочому місці у порівнянні з 60% дорослих з високим рівнем освіти. Зараз більше, ніж коли-небудь, наявність потрібних навичок може мати значення в умовах мінливого ринку праці, сформованого глобалізацією та іншими мегатрендами.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:
– які уроки можна винести з досвіду окремих країн;
– як приватний сектор реагує на необхідність створення більш різноманітних та підготовлених до цифрових технологій кадрів;
– як розробка політики може допомогти роботодавцям і працівникам брати участь в ефективному навчанні впродовж життя.

Для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація.

Детальніше: https://bit.ly/3kgvEu1, https://bit.ly/36Bsjxx, https://bit.ly/3B3n0F2, https://bit.ly/36B4TZ1 

2021-07-15

Фото: ОЕСР

Навички і навчання впродовж життя після пандемії
Поширити