12 липня 2021 року відбудеться презентація книги «From ‘The Ukraine’ to Ukraine: A Contemporary History (1991-2021)», яка описує трансформацію України у галузях політики, суспільства, приватного сектору, мистецтва, релігії, медіа і демократії.

Організатор – Київська школа економіки/KSE.

Захід відбуватиметься у форматі презентації, яку проведуть автори та упорядник книги Тимофій Милованов, Ілона Сологуб, Тимофій Брік, Михайло Мінаков.

Крім того, KSE пропонує усім бажаючим долучитись до ряду безкоштовних онлайн-курсів:
– «Економіка без міфів» (курс пояснює, як працює економіка, та розвінчує основні міфи про неї); 
– «Реформа децентралізації: досвід України та світу» (курс пояснює зміст реформи децентралізації, демонструє, як децентралізація функціонує в різних країнах світу, які зміни відбулись в Україні внаслідок децентралізації у бюджетній, податковій, медичній, освітній та соціальній сферах, як фінансуються проекти регіонального розвитку);
– «Зелені публічні закупівлі» (курс дозволяє зрозуміти сутність зелених публічних закупівель, допоможе впровадити їх в установі чи організації, сприятиме якісній оптимізації закупівель).

Для участі у заходах необхідна попередня реєстрація.

Детальніше: https://kse.ua/ua/events/?eid=8436, https://kse.ua/ua/kse-course/ekonomika-bez-mifiv/, https://kse.ua/ua/kse-course/reforma-detsentralizatsiyi-dosvid-ukrayini-ta-svitu/, https://ukraine-learns.org/bezkoshtovnyj-vidkrytyj-onlajn-kurs-zeleni-publichni-zakupivli/ 

2021-07-09

Фото: KSE

Презентація книги та безкоштовні онлайн-курси від KSE
Поширити