ШЛЯХИ ПІДСИЛЕННЯ КОМУНІКАЦІЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ШІ
12 листопада 2024 року відбудеться вебінар «Шляхи підсилення комунікацій за допомогою ШІ».
Захід покликаний допомогти спеціалістам з комунікацій, PR- та брендменеджерам, маркетологам максимально повно використовувати інструменти ШІ для підвищення ефективності діяльності. Під час вебінару планується обговорити наступні питання: як не загубитися у численних ШІ-сервісах та обрати найкращі; як зрозуміти, що насправді відбувається – черговий хайп чи дійсно революційний технологічний прорив; що означає ШІ-грамотність для сучасного комунікаційника; наскільки ви готові до світу ШІ, чи здатні відрізнити контент, згенерований людиною та ШІ; у чому полягає легенда про Джона Генрі та який висновок потрібно зробити з неї. Організатор – Prometheus.
Детальніше: http://surl.li/lvhrtv, https://event.webinarjam.com/register/87/l5n2gi6l
#НРАТ_НауковіЗаходи
ДОСЛІДЖЕННЯ НАУКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗА ДОПОМОГОЮ ГШІ
3 грудня 2024 року відбудеться вебінар «ГШІ: навігація змін у процесі дослідження наукової літератури».
Захід покликаний надати слухачам інформацію про потенційний вплив інстрементів штучного інтелекту на пошук і аналіз наукової літератури та процес навчання у цілому. ГШІ вже радикально змінює те, як проводяться наукові дослідження, і Scopus AI від компанії Elsevier намагається бути в тренді, надати викладачам і студентам додаткові засоби для впровадження інновацій. Під час заходу планується обговорити, як відбувається цифрова трансформація роботи закладів вищої освіти, викладачів та студентів; як ГШІ може вплинути на процес роботи з науковою літературою; як нова програма навчання від Elsevier може допомогти краще зрозуміти ГШІ. Організатори: Сhoice, Elsevier.
Детальніше: http://surl.li/wacekg, http://surl.li/cmzxso
Фото: організатори
#НРАТ_НауковіЗаходи
НАУКОВА БЕЗ ПЛАГІАТУ
7 листопада 2024 року у змішаному форматі відбудеться вебінар «Науковий текст без замороки і плагіату».
Захід стане площадкою для обговорення доброчесного процесу підготовки наукових текстів. Під час зустрічі планується розглянути наступні питання: чи можна легко написати науковий текст; як посилити й увиразнити власний голос в академічному діалозі, не порушивши правил доброчесності; як організувати дослідницький процес та конвертувати ідеї у слова, а слова – у текст; як зробити текст кращим. Організатор – Бібліотека Українського католицького університету.
Детальніше: https://center.ucu.edu.ua/biblioteka-novyny/naukovyj-tekst-bez-zamoroky-i-plagiatu-rozmova-z-nataleyu-bagnyuk/, http://surl.li/yydbnf
Фото: скріншот
#НРАТ_НауковіЗаходи
NANOPHYSICS MEETS COMPUTER SIMULATIONS
8 листопада 2024 року у змішаному форматі відбудеться міжнародна конференція «Нанофізика зустрічається з комп’ютерним моделюванням».
Захід покликаний стати площадкою для обговорення широкого спектру досягнень у галузі нанофізики та комп’ютерного моделювання. Планується розглянути наступні питання: структурна та композиційна інженерія надграток, що містять галогенідні перовскітові нанокубики; стратегічне використання екситон-фононзв’язку в перовскітних квантових точках галогеніду свинцю для додатків квантового світла; низькотемпературна теплоємність вуглецевих нанотрубок та аномальна дисперсія поперечної акустичної гілки у випадку шаруватих матеріалів; дешифрування фемтосекундних лазерно-індукованих самоорганізованих нано/мікроструктур; молекулярно-динамічне моделювання теплофізичних властивостей нових матеріалів для переходу до зеленої енергії; розмірні ефекти в фероїдних нано- та мікрокомпозитах; дослідження основних принципів структурних, електронних і сенсорних властивостей наноструктур ZnO; структура наночастинок, досліджена методом малокутового рентгенівського розсіювання; гідрогенізація – розлад структурних кореляцій для нано- та аморфних матеріалів на основі Ni; обчислення електронної структури, що підтримує та пояснює експериментальні результати на поверхнях: атомістично точні нанострічки та молекули; адсорбція ліпопротеїдів низької щільності на азобензолвмісній полімерній щітці; рівноважні форми та структури поверхні оголених і покритих лігандом квантових точок CsPbBr3; динамічні полімерні інтерфейси для перемикання адгезії колоїдних частинок. Організатори: Інститут фізики конденсованих систем НАН України, Національний фонд досліджень України, ICMP, Віртуальний інститут перспективних досліджень в Україні.
Детальніше: https://icmp.lviv.ua/nanosim/contacts.html, http://surl.li/fphkwl
Фото: організатори
#НРАТ_НауковіЗаходи
ВИЩА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ
7 листопада 2024 року у змішаному форматі відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу.
Цифровізація та забезпечення якості вищої освіти для рівного доступу до вищої освіти». Захід покликаний стати площадкою обговорення способів розвитку компетентностей з упровадження цифрових освітніх програм. Планується розглянути наступні питання: поточний стан вищої освіти України: виклики та перспективи; вплив цифровізації на розвиток вищої освіти та інклюзії; забезпечення якості у Європейському просторі вищої освіти; модернізація зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості в умовах криз. Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПНУ, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Спілка ректорів закладів вищої освіти України.
Детальніше: http://surl.li/fmuihb, http://surl.li/sgmjma, http://surl.li/aodvtu
Фото: організатори
#НРАТ_НауковіЗаходи
КНИГОТОРГІВЛЯ МОДЕРНУ
25-27 листопада 2024 року відбудеться міжнародна конференція «Сліди книготоргівлі раннього модерну: транснаціональна мобільність між низинними країнами та регіоном Балтійського моря.
Захід стане площадкою для обговорення того, як розвивалась соціальна та географічна мобільність, відбувалась книготоргівля і транскордонний обмін знань, навичок і традицій. Під час конференції планується розглянути способи, якими друкарська справа сприяла поширенню грамотності, освіти та ідей у суспільствах; дослідити вплив друкарів, книготорговців і бібліотек на формування книги раннього модерну; проаналізувати поширення книг від великих комерційних центрів до віддалених регіонів. Організатори: Національна бібліотека Латвії, Антверпенський університет, музей Плантена-Моретуса (Бельгія), Міністерство культури Латвійської Республіки, Консорціум європейських дослідницьких бібліотек.
Детальніше: http://surl.li/orjaom, http://surl.li/sssofl, http://surl.li/fvhnku
Фото: скріншот
#НРАТ_НауковіЗаходи
DIGITAL HEALTH SUMMIT
5-7 листопада 2024 року відбудеться Цифровий саміт здоров’я / Digital Health Summit, гаслом якого є «Модернізація охорони здоров’я у наступні п’ять років: як охорона здоров’я сприйме цифровізацію та чи наздожене інші сектори».
Саміт просуватиме новітні ідеї розвитку цифрового суспільства та діджиталізації системи охорони здоров’я. Планується всебічно обговорити актуальні проблеми цифровізації та роботи з даними, з якими стикається система охорони здоров’я; розглянути практичні проєкти цифровізації в Естонії, Північній Ірландії (запровадження цифрового ідентифікатора охорони здоров’я); технологічні можливості персоналізованого догляду за хворими (створення інтегрованої системи аналізу даних); формування нових навичок, підвищення кваліфікації, перекваліфікація медичних працівників; підтримка розвитку глобальної інноваційної екосистеми обміну даними про здоров’я; підвищення сумісності медичних даних (досвід ЄС і США). Організатори: DHS, ECHAlliance.
Детальніше: http://surl.li/gpgwtx, http://surl.li/bhtwtr, http://surl.li/qvwzwn, https://digitalhealthweek.co/
Фото: організатори
#НРАТ_НауковіЗаходи
ГЕОПОЛІТИКА ІНТЕРНЕТУ ТА УПРАВЛІННЯ ШІ
19 листопада 2024 року відбудеться вебінар «Геополітика інтернету та її наслідки для управління ШІ»
Захід покликаний представити майбутнє інтернету у контексті геополітики та управління даними, а також показати, як академічні кола можуть підтримувати доброчесність досліджень в епоху ШІ. Під час вебінару планується обговорити наступні питання: яким можу бути розвиток інтернету; чотири моделі взаємопов’язані у екосистемі всесвітньої мережі; які аспекти управління кіберпростором необхідно найбільше захищати, щоб продовжувати використовувати технічну інфраструктуру інтернету; чи можна покладатись на хмарні послуги і мережеві служби даних у часи розвитку технологій штучного інтелекту; як забезпечити доброчесність досліджень та як науковцям адаптуватись до ШІ, щоб забезпечити етичне та відповідальне використання цих потужних технологій. Організатори: Сhoice, ProQuest.
Детальніше: http://surl.li/vnzyar, http://surl.li/ydlgvz
Фото: скріншот
#НРАТ_НауковіЗаходи
DEEP SCALE: AI STARTUP ACCELERATOR
16 листопада 2024 року стартує акселераційна програма «Deep Scale: AI Startup Accelerator». Це – тримісячна програма підтримки стартапів на ранніх стадіях їхнього розвитку.
Вона передбачає опанування учасниками чотирьох навчальних модулів (онлайн та офлайн), проведення демонстраційного дня для презентації стартапами своїх продуктів перед інвесторами та лідерами галузі. Взяти участь у програмі можуть стартапи на ранній стадії, tech-підприємці, дослідники та інноватори, які мають оригінальні розробки (технологію та робочий прототип, який пройшов тестування в лабораторних або реальних умовах) та використовують технології штучного інтелекту й машинного навчання. Будуть відібрані 8 найбільш перспективних стартапів, зосереджених у сферах агротехнологій, кібербезпеки, біотехнологій та квантових комп’ютерів. Призовий фонд 10 тис. дол. США. Програму створено за підтримки Міністерства цифрової трансформації України в межах проєкту «Інноваційна екосистема. Заявку на участь у програмі можна подати до 11 листопада 2024 року.
Детальніше: http://surl.li/ilpvab, http://surl.li/urmvea, http://surl.li/zrimpl
Фото: організатори
#НРАТ_НауковіЗаходи
ФІНАНСУВАННЯ ПРОЄКТІВ МСП У ПРОГРАМАХ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА» ТА SINGLE MARKET
8 листопада 2024 року відбудеться «Інструменти фінансування проєктів МСП у програмах «Горизонт Європа» та «Single Market»».
Захід стане майданчиком для презентації основних можливостей інструментів фінансування проєктів МСП у програмах Єдиного ринку та каскадного фінансування і конкурсів Європейської інноваційної ради. Планується обговорити наступні питання: напрямки, цілі та інструменти програми «Single Market»; розмаїття інструментів підтримки МСП – Enterprise Europe Network, Erasmus for Young, Entrepreneurs; кластерні ініціативи; інструменти каскадного фінансування МСП – Cascade Funding Hub; інструменти EIC для МСП – EIC Accelerator, EIC Community Platform, EIC Business Acceleration Services. Вебінар проводиться за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження». Організатор – Agency of European innovations / Агенція європейських інновацій.
Детальніше: http://surl.li/qefops, https://forms.gle/pznxxwcGL9KggKrT9
Фото: скріншот
#НРАТ_НауковіЗаходи