Законодавство кримінально-правового напрямку в період глобалізації
Керівник роботи
Дришлюк Ігор Анатолійович,
Дата реєстрації
11-03-2020
Організація виконавець
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
Опис
Об’єкт дослідження – законодавство та право кримінально-правового напрямку в період глобалізації.
Мета роботи – виявлення ресурсного потенціалу та обґрунтування напрямів вдосконалення законодавства та норм права кримінально-правового напрямку в період глобалізації.
Дослідження проводилось в межах кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права. У процесі дослідження використовувались як загальнонаукові, так і конкретно-наукові методи, в т.ч. історико-правовий, компаративістській, діалектичний, системний, логічний (догматичний) методи.
Дослідження проводилось за декількома основними напрямками: методолологічні засади дослідження кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права; злочин та покарання; проступок; види злочинів; класифікація злочинів; кваліфікація злочинів; явище злочинності; види злочинності; запобігання злочинності; система кримінально-виконавчого права; права та обов’язки засуджених.
Матеріали досліджень втілено в учбовий процес – загальні та спеціальні курси з кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права. Видано 1 монографію та 3 навчальних посібників. Підготовлено 2 кандидатські дисертації.
рогнозові припущення про розвиток об’єкта дослідження: доцільно продовжити вивчення законодавства кримінально-правового напрямку.
Опис продукції
Виявленно ресурсний потенціал та обґрунтувані напрямки вдосконалення законодавства та норм права кримінально-правового напрямку в період глобалізації.
Керівник: Дришлюк Ігор Анатолійович. Законодавство кримінально-правового напрямку в період глобалізації.
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова. № 0220U102225