Як користуватися пошуком

Для пошуку академічного тексту необхідно заповнити одне або кілька полів пошукової форми: вид академічного тексту, автор / персона, наукова спеціальність, тема або назва, зміст, дата реєстрації чи державний реєстраційний номер. Якщо потрібно знайти точну фразу в назві або змісті, її слід взяти в лапки, наприклад: “відкрита наука”. Додатково можна обрати лише ті записи, для яких доступний повний текст.

Результати пошуку можна сортувати за датою, прізвищем, державним реєстраційним номером або відповідністю. У результатах використовуються позначки: сіре «око» означає, що повний текст поки недоступний; темне «око» — повний текст доступний. Натиснувши на активну позначку «око», можна перейти до перегляду повного тексту академічного тексту. Позначка «інформаційний листок» відкриває короткий опис академічного тексту, а постійне URL-посилання веде на сторінку відповідного запису в НРАТ. Позначка «перо» дає можливість додати рецензію до академічного тексту, а позначка «блог» — написати науково-популярну статтю з посиланням на відповідний академічний текст.

Після переходу до перегляду повного тексту можна відкрити перелік доступних файлів і вибрати потрібний файл за допомогою відповідної кнопки. Також доступні завантаження матеріалів, повернення до результатів пошуку, перехід між сторінками, зміна формату відображення та масштабу перегляду.

Детальний опис усіх можливостей пошуку подано на сторінці «Довідка».

Знайдено документів: 1
Інформація × Реєстраційний номер 0307U001861, 0106U003084 , Науково-дослідна робота Назва роботи Прогнозування і профілактика гіпогалактії. Назва етапу роботи Прогнозування і профілактика гіпогалактії. Керівник роботи Вдовиченко Юрій Петрович ,Хаща Іван Іванович, Дата реєстрації 21-05-2007 Організація виконавець Ужгородський національний університет Опис етапу Вивчено нові аспекти патогенезу порушень лактації, що полягають в участі лімфоїдних клітин у розвитку цитотоксичних реакцій, а кіллерна активність лейкоцитів тісно пов'язана з їх здатністю до адгезії на поверхні клітин, що видаляються. Це дозволяє припустити, що інтенсивна реакція клітин лімфоїдної системи за фізіологічного перебігу лактації сприяє швидкому видаленню зруйнованих клітин з порожнини альвеол і вивідних проток молочної залози. Опис продукції Автори роботи Додано в НРАТ 2020-04-02 Закрити
НДДКР ОК
Керівник: Вдовиченко Юрій Петрович ,Хаща Іван Іванович. Прогнозування і профілактика гіпогалактії.. (Етап: Прогнозування і профілактика гіпогалактії.). Ужгородський національний університет. № 0307U001861
Знайдено документів: 1

Оновлено: 2026-06-29