8-10 березня 2022 року відбудеться щорічна конференція Міжнародного центру академічної доброчесності 2022 року.

Організатор – Міжнародний центр академічної доброчесності ICAI.

Цього року захід присвячений 30-річчю заснування ICAI, – організації, створеної для боротьби з шахрайством, плагіатом та академічною недоброчесністю у сфері вищої освіти. Наразі місія ICAI доповнена просуванням культури доброчесності в академічних співтовариствах по всьому світу.

ICAI визначає академічну доброчесність як прихильність шести фундаментальним цінностям: чесності, довіри, справедливості, поваги, відповідальності та сміливості. З цих цінностей випливають принципи поведінки, що дозволяють академічним співтовариствам втілювати ідеали в життя.

Програмою конференції передбачені наступні заходи:
– пленарні засідання, присвячені минулому, теперішньому та майбутньому, оскільки ICAI відмічає 30-річчя академічної доброчесності;
– пленарні панельні дискусії за участі експертів світового рівня та лідерів думки з головної теми дня;
– заняття, присвячені передовим технологіям, поточним дослідженням, питанням політики та досвіду студентів, навчальних закладів і практиків, які проводитимуть провідні експерти з усього світу.

Зареєстровані учасники заходу мають можливість доступу до всіх сесій, віртуальних виставкових павільйонів, спонсорам конференції та матеріалам доповідачів в одному місці в додатку для конференцій Whova. Зареєстрованим учасникам після конференції будуть надані всі презентації, матеріали семінарів і панельних дискусій.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація та оплата організаційних внесків.

Детальніше: https://bit.ly/32TkgxR, https://bit.ly/32PU5Il, https://bit.ly/32SLXH1

2022-01-05

Фото: ІСАІ

Щорічна конференція ІСАІ 2022 року
Поширити