Plagiat.pl є власником системи StrikePlagiarism.com, яка була заснована в 2002 році. Це  – онлайн інструмент, створений для перевірки текстових документів  на унікальність за допомогою автоматичного пошуку схожості між текстом і доступними ресурсами у внутрішній базі даних та мережі інтернет.

Основні параметри системи:

– розпізнавання текстів на 200 мовах, серед яких українська, англійська, німецька, іспанська, португальська, російська, чеська, польська, румунська, арабська, грузинська, болгарська, азербайджанська, українська, хорватська, турецька, італійська, французька, голландська, шведська, литовська, латвійська, в’єтнамська;

– завантаження документів у форматах .doc, .docx, .pdf, .rtf, .txt, .zip;

– перевірка текстового документу розміром не більше 40 мб;

– алгоритм збору статистичних даних показує, скільки разів перевіряли конкретний документ, обсяг запозичень, кількість використаних документів.

Стандарти академічної доброчесності, прийняті компанією, засновані на досвіді багаторічної співпраці Plagiat.pl з провідними університетами ЄС. Завдяки великій базі даних академічних текстів, близькості офісів та співробітників компанії до університетів, впровадженні ефективних інструментів та процедур, роботі зі значною кількістю мов, система StrikePlagiarism.com широко представлена на ринку Польщі, України, Румунії, Болгарії, Молдови, Грузії. Вона набула популярності у Центральній Азії, Латинській Америці, на Близькому Сході. 

Перевагою користувачів системи  StrikePlagiarism.com є:

– підключення до репозитаріїв ЗВО-партнерів (понад 100 млн документів на різних мовах);

– підключення до закритих репозитаріїв університетів України (більше 1 млн академічних текстів);

– перевірка робіт у мережі інтернет та у закритих базах; 

– сервіс, який індексує наукові журнали, що публікуються у SCOPUS. 

Впровадження системи сприяє підвищенню якості освітнього процесу, перетворенню його у творчий та авторський. 

У 2013 році в Україні компанією Plagiat.pl  створена дочірня компанія, офіс якої знаходиться у Львові, є український портал www.plagiat.lviv.ua. У 2018 Міністерство освіти і науки підписало з компанією Plagiat.pl Меморандум про співпрацю, який дозволяє українським закладам перевіряти дисертації на пільгових умовах. Нині компанія співпрацює з 98 закладами вищої освіти України, регулярно проводить тренінги для викладачів і студентів щодо академічної доброчесності та боротьби з плагіатом, виступає організатором і спонсором наукових конференцій. 

Детальніше: https://www.strikeplagiarism.com/ua/

2020-05-14

StrikePlagiarism – сервіс перевірки на плагіат
2020-05-14
Поширити