2 квітня 2026 року у змішаному форматі відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Синергія туризму, гостинності та креативних індустрій: наука, освіта, практика».

Захід стане площадкою для поширення результатів досліджень у галузі розвитку креативних індустрій, перформативних мистецтв, цифрового та художнього арт-дизайну, туризму, рекреації, системи гостинності у контексті глобалізаційних викликів ХХІ століття. Планується розглянути наступні питання: культурні та креативні індустрії: тенденції та перспективи розвитку в сучасному полікультурному середовищі; сценічне мистецтво в просторі сучасних креативних індустрій: від традицій до перформансу; Digital Art та художні трансформації: візуальна культура в епоху цифровізації; лінгво-культурні аспекти міжкультурної комунікації; інноваційні стратегії розвитку туризму та готельно-ресторанного бізнесу: синергія сервісу, маркетингу та управління; рекреація, фізична активність як основа фізичного виховання. Організатор – Київський національний університет технологій та дизайну.

Детальніше: https://knutd.edu.ua/hot-news/19922/, https://knutd.edu.ua/files/banner/03.03.2026/Information_letter_ua.pdf  

Фото: скріншот

#НРАТ_НауковіЗаходи

СИНЕРГІЯ ТУРИЗМУ, ГОСТИННОСТІ ТА КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ
2026-03-20
Поширити