Навчання тренерів з управління публічними фінансами
Київська школа економіки повідомляє, що триває набір на безкоштовну програму навчання тренерів “Управління публічними фінансами”.

Київська школа економіки повідомляє, що триває набір на безкоштовну програму навчання тренерів “Управління публічними фінансами”.
Слухачі пройдуть майстерню професійного розвитку від фахівців, що працюють у KSE та у західноєвропейських університетах, набудуть досвіду підготовки та проведення тренінгів s командної взаємодії.
Тематичні напрямки, які будуть висвітлені під час навчання:
– аналіз публічної політики;
– кількісні та якісні методи аналізу даних;
– бюджетний процес та застосування у ньому програмно-цільового методу;
– міжнародні аспекти оподаткування;
– етика у публічній сфері.
Навчання триватиме з вересня 2020 року по червень 2021 року по п’ятницях та суботах, один раз на місяць. Частина занять може відбуватися в дистанційному форматі (онлайн), залежно від епідеміологічної ситуації в країні.
Подати заявку можна до 3 вересня 2020 року.
Детальніше: https://bit.ly/2DlzfE5
Фото: KSE



















