Сервіс Unicheck – один зі зручних інструментів, який набуває популярності в академічній спільноті та серед освітян. Його використання дозволяє науковцям, освітянам, рецензентам, редакторам наукових видань спростити рутинні справи та вивільнити час для наукової роботи, підвищити якість освіти в Україні.

Unicheck – онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичень з відкритих джерел в інтернеті або внутрішньої бази документів користувача. Сервіс підтримує формати .doc, .docx, .rtf, .txt, .odt, .html, .zip, .rar, .xls або .pdf.  Може застосовуватися як для індивідуального використання (студентами, журналістами, письменниками, публіцистами, вчителями), так і для корпоративного використання у школах, закладах вищої освіти, наукових установах, редакціях. Сервіс доступний українською, англійською, німецькою, іспанською, турецькою та французькою мовами.

Переваги користування сервісом Unicheck:

– легкість впровадження (робота сервісу не вимагає встановлення додаткових програм або спеціального обладнання);

– інтуїтивний інтерфейс (не потребує тривалого навчання користувачів);

– найбільша у світі швидкість (документи перевіряються зі швидкістю 20 секунд на сторінку);

– конфіденційність (роботи зберігаються в корпоративному акаунті);

– одночасна і паралельна робота (із сервісом дистанційно можуть працювати викладачі, студенти та відповідальні особи); 

– зрозумілий онлайн звіт про наявність запозичень (кольорові маркери тексту, можливість перегляду, групування та вилучення джерел, завантаження у pdf-форматі);

– підключення до найбільших Lms-систем, таких як Moodle, Canvas, Google classroom).

Unicheck був запущений у 2014 році як онлайн-сервіс пошуку плагіату, в основу якого покладений складний алгоритм аналізу тексту, розроблений лінгвістами, викладачами та ІТ-фахівцями. Система розбиває текст на окремі фрази і шукає збіги у режимі реального часу через інтернет або у документах з бібліотеки користувача, при цьому розпізнаючи підміну символів у тексті, визначає цитати і виноски, автоматично виключаючи їх зі звіту.

У 2015 році сервіс став хмарним, але залишив можливість навчальним закладам інтегрувати продукт у забезпечення на локальному рівні в системи управління навчанням освітнього закладу (LMS).

У 2015 році журнал Business.com  оцінив сервіс як Hot New Platform.

Завдяки поєднанню надсучасних технологій та інтуїтивного дизайну, Unicheck допомагає підвищити якість оригінальних текстів, а не просто вказує на текстові збіги.

Творча команда Unicheck постійно працює над удосконаленням сервісу. 

За 6 років роботи сервісу в Україні йому виявили довіру понад 180 освітніх установ.

Детальніше: https://unicheck.com/uk-ua, https://unicheck.com/uk-ua/free-plagiarism-checker-online 

2020-05-08

Unicheck – сервіс перевірки на плагіат, рекомендований МОН України
2020-05-08
Поширити