6-12 травня 2021 року на засіданні міжурядового спеціального комітету в онлайн-форматі експерти візьмуть участь в обговоренні проекту Рекомендацій ЮНЕСКО з відкритої науки. Засідання транслюватиметься у прямому ефірі на 6 офіційних мовах ЮНЕСКО.

Організатор: ЮНЕСКО.

У листопаді 2019 року Генеральна конференція ЮНЕСКО під час 40-ї сесії прийняла рішення про підготовку проекту Рекомендацій щодо відкритої науки.

Перший проект таких рекомендацій був підготовлений та направлений країнам-членам ЮНЕСКО у вересні 2020 року із запитом коментарів та зауважень. Консультативний комітет з відкритої науки і Секретаріат ЮНЕСКО опрацювали коментарі, які надійшли та розробили другий проект тексту рекомендацій, який разом із заключним звітом також було направлено країнам-членам у березні 2021 року.

Проект, схвалений на цій міжурядовій нараді, буде представлений державам-членам ЮНЕСКО у серпні 2021 року з метою його прийняття Генеральною конференцією під час 41-ї сесії у листопаді 2021 року.

З робочими та інформаційними документами можна ознайомитись на офіційному сайті ЮНЕСКО.

Детальніше: https://bit.ly/33CuD65https://bit.ly/2Q0FVhahttps://bit.ly/33vxayx, https://bit.ly/3fgTthh, https://bit.ly/3vNNd79  

2021-05-07

Фото: Скріншот

Засідання міжурядового спеціального комітету щодо проекту Рекомендацій ЮНЕСКО з відкритої науки
Поширити