Австрійська академія наук надає допомогу українським науковцям через програми академічної мобільності, гранти та стипендії.

Так, у рамках програми академічної мобільності «Спільні досягнення в галузі науки та гуманітарних наук» (JESH) здійснюється запрошення до співпраці українських дослідників безпосередньо в австрійських дослідницьких установах. Приймаючими установами в рамках JESH-Україна можуть бути австрійські інститути, кафедри, університети, установи академії наук.

Витрати на проживання українських дослідників при тимчасовому перебуванні з науковими цілями на термін до 4-х місяців складають 2,7 тис. євро на кожного стипендіата на місяць. Приймаюча сторона має право покривати інші пов’язані з проєктом витрати, якщо вони перевищують розмір стипендії.

Заявки на участь у програмі підтримки можуть подавати громадяни України, які закінчили навчання в докторантурі, а також є науковцями в університетській чи дослідницькій установі України. Розгляд заявок проводитиме відбіркова комісія австрійської академії наук, за рекомендаціями якої прийматиметься рішення про присудження стипендії JESH-Україна.

Детальніше: https://bit.ly/3L39Dcp, https://bit.ly/3xFMHw3, https://bit.ly/3xNuJrB

2022-04-21

Фото: НФДУ

Допомога українським науковцям від Австрійської академії наук
Поширити