Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов’язань України у Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA».

Документ має врегулювати механізм надання державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті України, українським учасникам інноваційних науково-технічних проєктів, в рамках їх участі в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA».

Прийняття документу дозволить стимулювати здійснення інноваційної діяльності, підвищить спроможність та ефективність українських організацій у   наступних конкурсах та ініціативах Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми «EUREKA».

Програма EUREKA заснована на першій  Конференції Міністрів країн – учасниць  програми у липні 1985 року. З моменту долучення України до цієї програми українські вчені взяли участь у виконанні 43 проєктів у колаборації з представниками з країн Польщі, Чехії, Литви, Іспанії, Франції, Фінляндії, Турції та Словенії. Програма сприяє об’єднанню бізнесу та науково-дослідних інституцій задля здійснення широкомасштабних, великобюджетних проєктів, які неможливо виконати зусиллями однієї країни, сприяє зміцненню конкурентоздатності європейських фірм, розвиває середні та малі підприємства, які працюють у сфері НДДКР. 

Пропозиції до проєкту можна подати до 1 червня 2021 року  

Детальніше:  https://bit.ly/3eVJlLO, https://bit.ly/3ysTrLK, https://bit.ly/3f3wLu7, https://bit.ly/3v7FqB7  

2021-05-17

Громадське обговорення проєкту порядку надання державної підтримки у рамках Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA»
Share