Близько 130 працівників закладів вищої освіти та наукових установ долучилися до семінару з питань реалізації і захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації. Захід провело Міністерство освіти і науки спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН сьогодні, 14 грудня 2018 року, у межах Всеукраїнського тижня права.

Семінар проводився, щоб поінформувати учасників про права інтелектуальної власності на створені працівниками вишів та наукових установ об’єкти права інтелектуальної власності, їх реалізацію та способи захисту в контексті євроінтеграції.

Зокрема, йшлося про сучасний стан та особливості комерціалізації інтелектуальної власності, перспективи розвитку інтелектуальної власності як рушія інноваційного процесу.

Такі семінари планується проводити постійно для роз’яснення «вузьких» питань щодо особливостей правової охорони та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.

Детальніше: URL : https://mon.gov.ua/ua/news/u-mon-proveli-seminar-shodo-zahistu-prav-intelektualnoyi-vlasnosti-ta-yiyi-komercializaciyi

2018-12-14 

У МОН відбувся семінар щодо захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації
Share