
Триває реалізація проєкту «Вища освіта України» щодо забезпечення енергозбережувальних та комфортних умов навчання в університетах.
У межах проєкту передбачається оновити навчальні, дослідницькі та допоміжні споруди в університетах України (понад 200 будівель у 21 університеті). Це дозволить покращити енергоефективність будівель, зменшити експлуатаційні витрати державних закладів вищої освіти, покращити умови навчання та проживання студентів.
Заклади вищої освіти, які підписали документи про передачу коштів позики та узгодили з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO) й Міністерством фінансів плани реалізації проєктів, отримуватимуть фінансування від NEFCO.
Загальний бюджет проєкту становить майже 160 мільйонів євро. Фінансування здійснюється Європейським Інвестиційним Банком, NEFCO та Фондом Східноєвропейського Партнерства з Енергоефективності та Довкілля.
Детальніше: https://bit.ly/2MBRDNl
Фото: МОН