Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила звіт «Інновації та використання даних у містах: шлях до підвищення благополуччя».

Звіт є першим у своєму роді дослідженням, в якому представлені докази того, як інвестиції міст у інновації та використання даних можуть сприяти підвищенню життєвого рівня їх мешканців. Проведений аналіз різних способів, якими місцеві органи влади нарощують потенціал на стратегічному та технічному рівнях, – від організаційної структури та стратегії до розподілу ресурсів та оцінювання результатів.

Доведено, що міста з більш високим інноваційним потенціалом державного сектора та практикою використання даних мають більш високий рівень задоволеності його жителями містом і життям у ньому. Крім того, при розгляді ключових аспектів благополуччя (від помешкання до оточуючого середовища, здоров’я та пішохідної доступності) міста з більш високим інноваційним потенціалом та методами використання даних перевершили міста з більш низьким потенціалом.

У звіті розглядаються наступні питання:
– зв’язок із благополуччям жителів міських інновацій та використання даних;
– інновації як елемент політики в містах;
– використання даних як елемент розроблення політики;
– використання інновацій і даних під час кризи COVID-19;
– нарощування потенціалу інновацій та використання даних міською владою.

Дослідження надає політичні рекомендації для органів влади міст на всіх етапах впровадження інновацій і використання даних, які основані на передових практиках та результатах опитування, проведеного у понад 140 містах. Рекомендації стосуються того, як проаналізувати зусилля, розробити та впровадити стратегії, покращити впровадження інновацій та програм використання даних. Вони покликані допомогти містам визначити пріоритети та ресурси, необхідні для підвищення їх інноваційного потенціалу й використання даних для покращання благополуччя мешканців.

Детальніше: https://bit.ly/3tf6D6Y, https://bit.ly/3F7tcg4, https://doi.org/10.1787/9f53286f-en

2022-01-10

Фото: скріншот

Інновації та використання даних у містах
Поширити