24 січня 2022 року буде відмічатись четвертий Міжнародний день освіти.

Його було започатковано з огляду на ту роль, яку освіта відіграє у сучасному бутті. Освіта є правом людини, суспільним благом та відповідальністю суспільства.

У нинішньому році Міжнародний день освіти відбудеться під гаслом «Зміна курсу, перетворення освіти». Глобальний звіт ЮНЕСКО, оприлюднений нещодавно на офіційному вебсайті організації, визначив перспективи розвитку освіти: перетворення майбутнього вимагає термінового перезавантаження відносин людей між собою, з природою, технологіями, які насичують повсякденне життя, відкриваючи можливості для прориву й одночасно викликаючи серйозну стурбованість з приводу справедливості, інклюзивності та демократії.

Міжнародний день освіти має стати платформою для демонстрації найбільш важливих перетворень, які необхідно здійснити, щоб реалізувати фундаментальне право кожної людини на освіту та побудувати більш стабільне, інклюзивне та мирне майбутнє. Він має ініціювати дискусію про те, як можна укріпити освіту як спільну справу та суспільне благо, як спрямувати її цифрову трансформацію, підтримати вчителів, захистити планету та розкрити потенціал кожної людини, щоб вона зробила свій внесок у колективне благополуччя.

Детальніше: https://bit.ly/3FEIw53, https://bit.ly/3FEIw53, https://bit.ly/3ex8n2K, https://bit.ly/3mGTIXr

2021-01-10

Фото: ЮНЕСКО

Міжнародний день освіти
Поширити