Відкрито набір на безкоштовне навчання для журналістів і викладачів журналістики, які хочуть покращити свої навички з дата-журналістики та візуалізації даних в рамках курсу «Data Driven Journalism».

Організатори: проєкт «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», Міністерство цифрової трансформації України, USAID, Центр журналістики Київської школи економіки.

Мета курсу – популяризування використання відкритих державних даних та удосконалення навичок викладання журналістики у вищих навчальних закладах.

Програма курсу включає наступні теми:
– основи журналістики даних та вступ до відкритих даних (особливості роботи журналіста даних, етапи створення матеріалу на основі даних, формати історій на основі даних, концепт відкритих даних, політика відкритих даних в Україні);
– очищення та структурування даних (типові помилки та проблеми, які можуть трапитись у даних, способи їх вирішення);
– аналіз даних (збагачення даних, формулювання дослідницьких питань і пошук відповідей на них за допомогою зведених таблиць);
– візуалізація даних (Основи роботи з Flourish / Datawrapper, вирішення типових задач – порівняння величин, представлення зміни величин у часі, представлення даних на карті, представлення частини в цілому).

Подати заяву на навчання можна до 13 квітня 2021 року.

Детальніше: https://bit.ly/2OTKrh0https://journalism-course.data.gov.ua/ 

2021-03-23

Фото: Мінцифри

Навчання з дата-журналістики Data Driven Journalism
Поширити