На офіційному сайті Організації економічного співробітництва і розвитку опубліковано підготовлений експертами ОЕСР звіт «Погляд на Уряд 2021». Документ розробляється раз на два роки. Він містить надійні, зіставні на міжнародному рівні показники діяльності урядів та результативності політик країн ОЕСР, а також Бразилії, Індії, Індонезії, Китаю, Російської Федерації, Південної Африки. 

Видання 2021 року включає індикатори витрат по державних фінансах і зайнятості, включаючи дані про установи, практики складання бюджету, управління людськими ресурсами, управління, державні закупівлі, інфраструктуру, державний сектор, відкритий уряд та цифровий уряд. Індикатори результатів охоплюють основні результати, наприклад, довіру, політичну ефективність, скорочення нерівності, а також індикатори доступу, оперативності, якості, задоволеності для секторів освіти, охорони здоров’я та правосуддя. 

Кожен показник представлений у зручному форматі – у вигляді графіків і діаграм, що ілюструють відмінності по країнах і з плином часу, а також короткого описового аналізу, що виділяє основні висновки й методичного розділу.

Детальніше: https://bit.ly/3y2n1qT, https://bit.ly/3kSqbJU, https://doi.org/10.1787/1c258f55-en

2021-07-22

Фото: Скріншот

Погляд на Уряд-2021
Поширити