Європейська комісія опублікувала посібник, де наводяться короткі пояснення щодо програми «Горизонт Європа». Документ буде корисним усім, хто планує подавати заявку на реалізацію проекту у рамках програми, а також  здійснює пошук партнерів.

У ньому  надаються пояснення, що Horizon Europe – ключова програма ЄС для фінансування досліджень та інновацій, що має бюджет 95,5 млрд. євро. Її основне спрямування – вирішення питання зміни клімату, досягнення цілей сталого розвитку ООН, підвищення конкурентоспроможності та забезпечення зростання ЄС.

Програма сприяє співпраці й посилює вплив досліджень та інновацій у розробці, підтримці та реалізації політики ЄС, одночасно надаючи відповідь на глобальні виклики. Її призначення – допомога у створенні робочих місць, пошук та залучення талантів, стимулювання економічного зростання, оптимізація інвестицій в рамках Європейського дослідницького простору.

Новими рисами програми є:
– підтримка проривних інновацій, які можуть бути надмірно ризикованими для приватних інвесторів (70% бюджету, призначеного для МСП);
– 5 основних місій та заходів для досягнення амбітних, надихаючих та вимірюваних цілей;
– політика відкритої науки (обов’язковий відкритий доступ до публікацій та принципи відкритої науки /Factsheet: Open science in Horizon Europe);
– новий підхід до партнерських відносин (цільове партнерство з промисловістю на підтримку політики ЄС).

Детальніше: https://cutt.ly/lmVLDUR, https://bit.ly/2UBiahX, https://cutt.ly/OnL9lMs

2021-07-22

Фото: Скріншот

Посібник для заявників програми Horizon Europe
Поширити