19 липня 2021 року між Київським академічним університетом та 12 науковими установами НАН України підписано Меморандум про створення Асоціації академічного співробітництва та створення наукового парку «Академ.Сіті».

Асоціація підтримує створення наукового парку «Академ.Сіті», який об’єднає учасників інноваційної екосистеми України та забезпечить ефективну взаємодію науки і бізнесу щодо розвитку високих технологій.  

НП «Академ.Сіті» сприятиме доведенню науково-технічних розробок до високих рівнів готовності та їх подальшій комерціалізації. Це дозволить підвищити темпи регіонального розвитку, створення нових робочих місць із високою доданою вартістю, підтримає  інноваційний сектор. Це відбуватиметься у тому числі через презентацію наукових розробок НАН України бізнес-середовищу, надання доступу до дослідницької інфраструктури НАН України, підтримку створення високотехнологічних компаній та інноваційних підприємств (стартапів та спінофів), залучення приватних інвестицій в науково-технічну діяльність.

Проєкт реалізується у партнерстві з технологічним парком Адлерсхоф (м. Берлін) та Університетом ім. Гумбольдта (м. Берлін) за підтримки Федерального міністерства освіти і наукових досліджень Німеччини. 

Детальніше: https://bit.ly/3wWEBvb, https://bit.ly/3zoRjo5 

2021-07-20

Фото: КАУ

Створено Асоціацію академічного співробітництва «Академ.Сіті»
Поширити