Визначено 2 стартапи-переможці всеукраїнського конкурсу для інноваційних стартапів «Національні стартап змагання України 2021». Ними стали проєкти НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Це «Elomia» — мобільний застосунок, який завдяки штучному інтелекту може надати користувачу психологічну допомогу та «Slab» – біорозкладаний мікоматеріал, що має стати альтернативою пластику у сфері пакування.

У 6-му щорічному всеукраїнському конкурсі для інноваційних стартапів «Національні стартап змагання України 2021», організованому Startup Kyiv, взяли участь понад 30 закладів вищої освіти України, які надіслали на конкурс близько 100 заявок та інноваційних ідей. 

Перевага надавалась стартапам із двома співзасновниками, які працюють над засобами досягнення цілей сталого розвитку, підтримують економіку замкненого циклу та регенеративні підходи, мають потенціал для розвитку на національному, китайському та світовому ринку.

Команди – переможці представлятимуть Україну на всесвітніх змаганнях університетських стартапів 45 країн світу, які відбудуться в Китаї у листопаді поточного року. 

Детальніше: https://bit.ly/3l8BWdT, https://bit.ly/3E36oi9, https://www.facebook.com/StartupKiev/ 

2021-09-09

Фото: Мінцифри

Українські стартапи будуть представлені у Китаї
Поширити