Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила  «Звіт про співпрацю з розвитку 2021: формування справедливої цифрової трансформації».

У документі представлено нові данні, аналіз та ідеї зі сталого розвитку для членів Комітету сприяння розвитку ОЕСР і міжнародного співтовариства в цілому. Задачі полягають у тому, щоб просувати передовий досвід і інновації в сфері співробітництва, а також формувати політику та поведінку для реалізації Цілей у сфері сталого розвитку та покращання життя для усіх. У дослідженні аналізуються політичні питання, які є своєчасними, актуальними чи складними для співробітництва в цілях розвитку та фінансування,  містяться щорічні дані, які охоплюють понад 90 учасників співробітництва, в тому числі членів ОЕСР, інші країни та благодійні фонди.

Цифрова трансформація революціонізує економіку та суспільство завдяки швидкому технологічному прогресу в сфері штучного інтелекту, робототехніки та продуктів Інтернету. Проте, як показано в звіті, цифрова трансформація відбувається по всьому світу з різною швидкістю, в країнах з кардинально різним рівнем ресурсів, регулювання та суспільної участі. В документі підкреслюється, що цифрові реалії в країнах, які розвиваються, вимагають індивідуального реагування. У Звіті зібрані дані з країн, які знаходяться на різних етапах цифрової трансформації та представлені фактори успіху для створення інклюзивних цифрових екосистем. Дослідження закликає до глобального співробітництва для подолання універсальних ризиків і встановлює рамки співробітництва в цілях розвитку для забезпечення інклюзивного цифрового майбутнього.

У цьогорічному випуску звіту наводиться обґрунтування вибору жорсткого входження в процеси цифрових технологій, а також нові норми та стандарти. Презентуючи останні дані та аналіз політики від експертів з національних урядів, міжнародних організацій, академічних кіл, бізнесу та громадянського суспільства, звіт надає міжнародним організаціям розвитку найсучасніші рекомендації та передовий досвід, які ставлять людей і цілі сталого розвитку в центр цифрової трансформації.

Детальніше: https://bit.ly/3HQN9JG, https://doi.org/10.1787/ce08832f-en

2022-01-11

Фото: ОЕСР

Звіт про співпрацю з розвитку 2021: формування справедливої цифрової трансформації
Поширити