Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Міністерство цифрової трансформації України та громадська організація «Product IT Foundation for Education» розроблятимуть інтерактивний онлайн-курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» для закладів вищої освіти. 

Доповнення навчальних програм онлайн-курсом допоможе у розвитку та популяризації цифрової освіти в ЗВО і дозволить майбутнім спеціалістам реалізувати свій потенціал у новій реальності.

Як факультативну дисципліну, онлайн-курс планується інтегрувати в другому семестрі 2021-2022 навчального року в п’яти закладах вищої освіти. Інтеграція покращеної версії онлайн-курсу буде здійснена в першому семестрі 2022-2023 навчального року. Адаптована версія курсу буде розміщена на платформі Дія.Цифрова освіта.

Онлайн-курс створюватимуться в межах підписаних домовленостей, зазначених у меморандумі між Мінцифри та ГО «Product IT Foundation for Education». Крім цього у меморандумі визначені інші напрямки співпраці, зокрема:
– створення мережі партнерств задля розвитку підприємництва в ІТ-індустрії через освітні заходи;
– підтримка закладів вищої та середньої освіти в наданні якісної підприємницької освіти на основі сучасних ІТ-технологій.

Освітня фундація продуктового ІТ створена ІТ-компанією Genesis і представниками фонду Horizon Capital і Київської школи економіки.

Детальніше: https://bit.ly/3IdjX0e, https://osvita.diia.gov.ua/  

2022-02-22

Фото: Мінцифри

Онлайн-курс створення та розвиток ІТ-продуктів для ЗВО
Share