РЕЗЮМЕ, ЯКЕ ЗАЦІКАВИТЬ РОБОТОДАВЦЯ

РЕЗЮМЕ, ЯКЕ ЗАЦІКАВИТЬ РОБОТОДАВЦЯ

Sorry, this entry is only available in Українська. 30 жовтня 2024 року відбудеться вебінар «Як створити резюме, яке зацікавить HR?». Захід покликаний надати слухачам необхідну інформацію та рекомендації щодо підготовки ефективного резюме.

Sorry, this entry is only available in Українська.

30 жовтня 2024 року відбудеться вебінар «Як створити резюме, яке зацікавить HR?». Захід покликаний надати слухачам необхідну інформацію та рекомендації щодо підготовки ефективного резюме.

Планується обговорити наступні питання: на що звертає увагу роботодавець під час підбору кандидатів на вакансію; як має бути оформлене резюме; які є заборони (прямі та негласні) і про що не варто писати у резюме;  що важливо продемонструвати роботодавцю у резюме, якщо немає необхідного досвіду роботи на посаді. Організатор -UGEN.

Детальніше: https://t.me/ugen_UBB/824, https://forms.gle/FgBthnAKnsLyhsWq7

Фото: UGEN

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-29
Share
ІННОВАЦІЙНИЙ ІМПУЛЬС БІЗНЕСУ  

ІННОВАЦІЙНИЙ ІМПУЛЬС БІЗНЕСУ  

Sorry, this entry is only available in Українська. 12 грудня 2024 відбудеться міжнародний експортний форум «Інноваційний імпульс: розпочинай свій бізнес в ЄС та світі».

Sorry, this entry is only available in Українська.

12 грудня 2024 відбудеться міжнародний експортний форум «Інноваційний імпульс: розпочинай свій бізнес в ЄС та світі».

Форум є щорічною важливою подією для підприємців, які прагнуть вийти на міжнародні ринки, оскільки інформує про сучасні тенденції у сфері експорту, інструменти підтримки бізнесу в ЄС та інших країнах, допомагає у пошуку нових можливостей для співпраці у галузі підприємництва та масштабуванні бізнес-проєктів. Ключові теми форуму: національна стратегія розвитку експорту; державна підтримка інноваційного бізнесу та стартапів; нові механізми підтримки національних експортерів; програми підтримки підприємців; змагання у рамках програми EIT Founders2Founders (фіналісти презентують свої проєкти та отримають призи від Європейського інституту інновацій та технологій). Організатори: Торгово-промислова палата України, Європейський інститут інновацій та технологій (EIT), EIT Community RIS Hub in Ukraine, Офіс розвитку підприємництва та експорту, Національний проєкт Дія.Бізнес, Європейський проєкт Європейська мережі підприємств (EEN). Міністерство цифрової трансформації України, Експортно-кредитне агентство, Український Фонд Розвитку інновацій, Vacuum Deep Tech Acceleration.

Детальніше: http://surl.li/nhgkod, https://curly.click/r/5abahttp://surl.li/mocbwh

Фото: організатори

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-29
Share
ІНФОСЕСІЯ ВІД EIT DIGITAL

ІНФОСЕСІЯ ВІД EIT DIGITAL

Sorry, this entry is only available in Українська. 29 жовтня 2024 року в онлайн-форматі відбудеться інфосесія з питань розширення підприємницьких навичок та масштабування бізнесу.

Sorry, this entry is only available in Українська.

29 жовтня 2024 року в онлайн-форматі відбудеться інфосесія з питань розширення підприємницьких навичок та масштабування бізнесу.

Захід покликаний надати підприємцям, засновникам стартапів, розробникам ПЗ та усім, хто цікавиться українським технологічним сектором, відповіді на практичні питання отримання доступу до цільового фінансування, пошуку партнерів та виведення власних продуктів на європейський ринок. Планується обговорити наступні питання: європейські можливості для українських інноваторів; грантові та акселераційні програми; європейська екосистема цифрових технологій; програми від EIT Digital для України. Організатор – EIT Digital.

Детальніше: http://surl.li/jmgwjr, http://surl.li/sztazy, http://surl.li/rzsppn

Фото: Diia City

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-28
Share
РОЛЬ БІБЛІОТЕКИ У РОЗВИТКУ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ

РОЛЬ БІБЛІОТЕКИ У РОЗВИТКУ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ

Sorry, this entry is only available in Українська. 21 листопада 2024 року відбудеться вебінар «Заняття в класі: роль бібліотеки у прийнятті OER».

Sorry, this entry is only available in Українська.

21 листопада 2024 року відбудеться вебінар «Заняття в класі: роль бібліотеки у прийнятті OER».

Захід покликаний надати учасникам більше інформації про впровадження відкритих освітніх ресурсів (OER) і про те, як CloudSource може допомогти у пошуку відкритих ресурсів, їх поширенні у середовищі академічних бібліотек і підтримати упровадження OER  і університеті.  Планується обговорити наступні питання: як студенти та дослідники вже використовують відкриті освітні ресурси; якими наразі є ключові тенденції у розвитку сфери вищої освіти; як платформа відкритого доступу CloudSource від SirsiDynix змінює можливості пошуку та використання відкритих освітніх ресурсів. Організатори: Сhoice, SirsiDynix.

Детальніше: http://surl.li/kupqdc

Фото: Сhoice

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-28
Share
БОРОТЬБА ІЗ ХИЖАЦЬКИМИ ЖУРНАЛАМИ

БОРОТЬБА ІЗ ХИЖАЦЬКИМИ ЖУРНАЛАМИ

Sorry, this entry is only available in Українська. 28 жовтня 2024 року відбудеться відкрита лекція «Шахрайства довкола наукових журналів або як захистити своє дослідження». 

Sorry, this entry is only available in Українська.

28 жовтня 2024 року відбудеться відкрита лекція «Шахрайства довкола наукових журналів або як захистити своє дослідження». 

Захід покликаний надати учасникам інформацію, яка буде практично корисна представникам академічного суспільства для розпізнавання небезпек неетичних практик та захисту результатів власних досліджень від шахрайських видань. Планується обговорити наступні питання: практики виявлення видань, що використовують фальшиві метрики, обіцяють швидку публікацію та агресивно залучають авторів; небезпека використання застарілих «чорних списків», таких як списки Джеффрі Біла; механізм викрадення наукових журналів та його наслідки для авторів, які часто не усвідомлюють, що їхні статті публікуються у підроблених виданнях; журнали, що більше не індексуються в авторитетних базах даних Scopus і Web of Science через недотримання наукових стандартів; феномен фабрикації даних, створення фальшивих авторських профілів та продаж готових статей (гострайтинг та паперові фабрики);  тиск на науковців («publish or perish»); журнали «сірої зони», які формально не є хижацькими, але мають сумнівну редакційну політику; інструменти для пошуку впливових наукових журналів (Think. Check. Submit., Scopus, Web of Science).  Організатор – Бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше: https://t.me/kpi_library/4052, https://tinyurl.com/2xk85vxz

Фото: КПІ

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-25
Share
КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Sorry, this entry is only available in Українська. 28 жовтня 2024 року відбудеться презентація оновленого «Керівництва ОЕСР щодо власності та управління державними підприємствами» та відповідного звіту за 2024 рік.

Sorry, this entry is only available in Українська.

28 жовтня 2024 року відбудеться презентація оновленого «Керівництва ОЕСР щодо власності та управління державними підприємствами» та відповідного звіту за 2024 рік.

Захід покликаний стати площадкою для інформування учасників про ключові положення переглянутого цьогоріч Керівництва щодо принципів ОЕСР у частині корпоративного управління державними підприємствами, яке є провідним міжнародним стандартом для політиків щодо розроблення рішень з регулювання структури власності та корпоративного управління державними підприємствами. Внесені зміни спрямовані на вирішення поточних проблем і уникнення наявних ризиків у зазначеній сфері  та забезпечення прозорості, підзвітності й ефективності у державному секторі.  Новий звіт про власність та управління державними підприємствами за 2024 рік стане для фахівців джерелом порівняльної інформації та світових тенденцій щодо власності й управління державними підприємствами. Під час заходу планується обговорити зростаючу роль державних підприємств на ринку та її наслідки; роль державних підприємств у забезпеченні сталого розвитку. Організатор – Організація економічного співробітництва та розвитку.

Детальніше: http://surl.li/cwcmyi

Фото: організатори

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-24
Share
ДИДАКТИКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ

ДИДАКТИКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ

Sorry, this entry is only available in Українська. 29–30 жовтня 2024 року відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі».

Sorry, this entry is only available in Українська.

29–30 жовтня 2024 року відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі».

Захід покликаний стати площадкою для обговорення актуальних результатів вітчизняних та зарубіжних наукових досліджень з питань сучасної дидактики. Планується розглянути наступні тематичні напрямки: теорія і методологія сучасних дидактичних процесів; організація освітнього процесу в Україні в умовах воєнного стану; компенсація освітніх втрат: інноваційні підходи, технології, моделі, методики, методи і засоби навчання; психолого-дидактичні проблеми організації освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства; тенденції розвитку сучасної дидактики; трансформаційні процеси в освіті ХХІ століття – дистанційне та змішане навчання; формальна, неформальна, інформальна освіта; інноваційні підходи, технології, методики, методи, прийоми і засоби навчання. Організатор – Інститут педагогіки НАПН України.

Детальніше: http://surl.li/lbmlgd, http://surl.li/nobqdd

Фото: організатори

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-24
Share
КОНКУРСИ КЛАСТЕРУ 5 «КЛІМАТ, ЕНЕРГЕТИКА ТА МОБІЛЬНІСТЬ» ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

КОНКУРСИ КЛАСТЕРУ 5 «КЛІМАТ, ЕНЕРГЕТИКА ТА МОБІЛЬНІСТЬ» ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

Sorry, this entry is only available in Українська. 31 жовтня 2024 року відбудеться вебінар «Конкурси програми «Горизонт Європа» кластеру 5 «Клімат, енергетика та мобільність»».

Sorry, this entry is only available in Українська.

31 жовтня 2024 року відбудеться вебінар «Конкурси програми «Горизонт Європа» кластеру 5 «Клімат, енергетика та мобільність»».

Захід покликаний представити зміст відкритих конкурсів щодо  питань захисту клімату, розвитку енергетики та підтримки мобільності, розкрити практичні аспекти процесу підготовки успішних проєктних заявок та продемонструвати міждисциплінарний характер нової європейської ініціативи. Учасники отримають детальні пояснення щодо конкурсних умов, поради стосовно формування проєктної ідеї, пошуку партнерів та створення консорціуму, обговорять специфічні вимоги у рамках «Європейського «зеленого» курсу» та розглянуть приклади діючих проєктів, профінансованих з програми «Горизонт Європа». Організатори: ГО «Агенція Європейських Інновацій», НКП РП «Горизонт Європа» на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Детальніше: http://surl.li/mlxtvf, https://forms.gle/xqUTBtkw8zf55Lq59

Фото: скріншот

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-23
Share
ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ

ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ

Sorry, this entry is only available in Українська. 23-25 жовтня 2024 року відбудеться Міжнародний освітній форум, на якому будуть представлені інноваційні досягнення у галузі освіти, новітні  освітні матеріали, обговорено досвід реалізації освітніх проєктів.

Sorry, this entry is only available in Українська.

23-25 жовтня 2024 року відбудеться Міжнародний освітній форум, на якому будуть представлені інноваційні досягнення у галузі освіти, новітні  освітні матеріали, обговорено досвід реалізації освітніх проєктів.

Форум має стати площадкою для обговорення сучасних технологій та науково-технічних досліджень, які будуть корисні для академічної сфери в цілому та освітнього процесу зокрема. Планується проведення міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», серії тематичних конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, панельних дискусій, майстер-класів з актуальних питань інноваційного розвитку освіти. Організатори: «Виставковий Світ», Національна академія педагогічних наук України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Детальніше: https://innovosvita.com.ua/, https://naps.gov.ua/ua/press/events/3402/

Фото: скріншот

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-23
Share
БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ В ОСВІТІ: ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ В ОСВІТІ: ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ

Sorry, this entry is only available in Українська. 24-25 жовтня 2024 року  відбудеться міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології «Безбар′єрність в освіті осіб з особливими потребами: досвід та інновації».

Sorry, this entry is only available in Українська.

24-25 жовтня 2024 року  відбудеться міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології «Безбар′єрність в освіті осіб з особливими потребами: досвід та інновації».

Під час заходу планується розглянути наступні питання: стан та проблеми освіти осіб з особливими потребами (ООП); законодавче та нормативно-правове забезпечення освіти осіб з ООП; досвід роботи та перспективи розвитку спеціальних та інклюзивних закладів освіти для дітей з ООП; сучасні технології навчання осіб з особливими потребами; інноваційні технології психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП; науково-методичне забезпечення розвитку професійної компетентності педагогів; міжнародний досвід, українські реалії та перспективи організації освіти дітей з особливими потребами; психолого-соціальна підтримка батьків дітей з ООП. Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПНУ, Львівська обласна рада, КЗ «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая», Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, Центр слухової реабілітації «Аврора» та інші.

Детальніше: https://naps.gov.ua/ua/press/events/3400/, http://surl.li/lfpehw, https://forms.gle/PX8r5N4ApNkPA2gL6

Фото: організатори

#НРАТ_НауковіЗаходи

2024-10-21
Share