МОН зацікавлене у співпраці з міжнародними організаціями в межах впровадження Нової української школи. Це обговорювалось під час зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад із представниками Британської Ради, Гете-Інституту, Посольства Франції в Україні та видавництва Сambridge University Press.

«Хочу подякувати вам за потужну підтримку, яку ви надавали шкільній реформі протягом останніх двох років. Для Міністерства освіти і науки України дуже важливо мати партнерські стосунки з відкритими до співпраці міжнародними організаціями», – наголосила Ганна Новосад.

Підготовку вже пройшли 268 тренерів – 190 агентів змін та 25 методистів з англійської, 36 мультиплікаторів з німецької, 17 тьюторів з французької мов, досвід яких було розповсюджено на 17 000 учителів англійської, 1 177 німецької та близько 500 французької мов.

Створено платформу для підтримки педагогів NUS-English.com.ua. 230 вчителів англійської мови у пілотних школах отримали можливість безкоштовно пройти онлайн конкурс «Teaching Primary Learners Communicatively» та матеріали від видавництв Cambridge University Press та MM Publication.

Наразі актуальною є підготовка до наступного етапу реформи. Представники міжнародних організацій заявили про готовність до подальшої співпраці. У найближчих планах – розширення інструментарію, який сприятиме навчанню українських вчителів, а також проведення досліджень, які допоможуть визначити рівень знання іноземних мов серед школярів. Учасники зустрічі домовились підготувати докладний план дій.

Детальніше: https://bit.ly/2kFEDZp

2019-09-19

Зустріч керівництва МОН із представниками Британської Ради, Гете-інституту та посольства Франції
2019-09-19
Share