Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти та команда Optima Project запрошують долучитись до опитування щодо академічної доброчесності та відкритої науки.

Опитування проводиться з метою визначення ставлення українського студентства та академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності й відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки в українських закладах вищої освіти.

Організатором опитування є команда Optima Project. НАЗЯВО відповідає за проведення внутрішнього моніторингу проєкту, управління ризиками, проведення комплексних опитувань щодо академічної доброчесності та відкритої науки у всіх ЗВО-партнерах України, оцінку якості викладання академічних курсів всіх українських ЗВО-партнерів та консолідацію інформації.

Анкета містить три блоки запитань: інформація про респондента, академічна доброчесність та відкриті наукові практики. Опитування є добровільним та анонімним, а зібрані дані та результати їх узагальнення будуть опубліковані у відкритому доступі.

Фінансування проєкту здійснюється за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу.

Детальніше: https://bit.ly/3IRptGw, https://bit.ly/3dV2fB3, https://bit.ly/3m51MRu

2021-12-15

Фото: ОРТІМА

Опитування щодо академічної доброчесності та відкритої науки
Поширити