У липні 2019 року колектив проекту EaP PLUS програми ЄС «Горизонт 2020» проведе останню серію вебінарів для допомоги тим, хто має намір брати участь у конкурсах останнього року дії програми.

Перший на тему «Інтернаціоналізація науково-дослідницької та інноваційної діяльності – вивчення моделей міжнародного партнерства з інновацій» (https://www.eap-plus.eu/object/event/304) відбудеться 18 липня 2019 року об 11.00 год. за київським часом. Програмою заходу передбачено обмін досвідом з інновацій із партнерами міжнародної спільноти, який буде представлено О. Білоцерковським (Білорусь), учасником численних міжнародних програм та ініціатив.

 Другий вебінар, присвячений конкурсам програми «Горизонт 2020» поточного року за напрямом «Розширення участі» та відповідним стипендіям, пов’язаним із форматом «Дії Марі Склодовської-Кюрі» (https://www.eap-plus.eu/object/event/302), має на меті ознайомити й заохотити до активного подання заявок на конкурси, затверджені оновленою версією програми за цим напрямом. Захід відбудеться 23 липня 2019 року об 11.00 год. за київським часом. Організатори – партнери проекту й експерти Національного контактного пункту Польщі.

Третій вебінар щодо останніх у програмі «Горизонт 2020» конкурсів за напрямом «Наука з суспільством та для суспільства», а також щодо нової рамкової програми ЄС «Horizon Europe» та її відмінностей від поточної рамкової програми (https://www.eap-plus.eu/object/event/303) відбудеться 24 липня 2019 року об 11.00 год. за київським часом. Презентація проводитиметься з огляду на необхідність завчасного інформування потенційних учасників, стейкхолдерів, національних фінансуючих інституцій про нові умови та  правила участі у перших же оголошених конкурсах 2021 року.

Детальніше – http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=5290

2019-07-10

Проєкт EAP PLUS поширює обмін досвідом з інноваційного наповнення проектів та залучення фінансування ЄС
Поширити