Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про внесення змін до Положення про Національну освітню електронну платформу».

Його завдання – уточнення особливостей та механізмів адміністрування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.

Реалізація наказу акта сприятиме забезпеченню здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними підручниками, електронними освітніми ресурсами, дистанційними курсами та іншим інформаційним наповненням шляхом їх розміщення на Національній освітній електронній платформі, що надасть можливість реалізувати державну політику в сфері реформування загальної середньої освіти.

Внесення змін до Положення про Національну освітню електронну платформу, затвердженого наказом МОН від 22 травня 2018 року № 523, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 червня 2018 року за № 702/32154, спричинене необхідністю приведення акта у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Зауваження та пропозиції можна подати до 05 квітня 2019 року.

Детальніше – https://bit.ly/2TIV46x

2019-03-19

Проєкт наказу «Про внесення змін до Положення про Національну освітню електронну платформу»
Поширити