СЕМІНАР EUA З ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
10 березня 2023 року відбудеться семінар на тему «Інституційні стратегії цифрової трансформації».

10 березня 2023 року відбудеться семінар на тему «Інституційні стратегії цифрової трансформації».
Захід покликаний стати майданчиком для обміну передовим досвідом та загальноєвропейської дискусії, зосереджених на питаннях інституційної політики, а також розроблення цілісних стратегій, які дозволять освітнім закладам використовувати потенціал цифрової трансформації. Планується обговорити, які правові та соціально-економічні зміни спричинила цифровізація та як це може бути враховано у стратегіях розвитку університетів; як можна максимізувати розвиток цифрового простору для виконання дослідницької, освітньої та інноваційної місії; які передові практики дійсно забезпечують розширення можливостей розвитку та як їх можна координувати на інституційному, національному та європейському рівнях. Організатор – Європейська асоціація університетів.
Детальніше: https://bit.ly/3xeoGej, https://bit.ly/3RVqLoR, https://bit.ly/3YoZAoX









