18 січня 2022 року відбулося засідання робочої групи пілотного проєкту всеукраїнської ініціативи «Бізнес йде до університетів», під час якого було презентовано дорожню карту університетського курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів». 

Курс розроблений у межах співпраці Міністерства освіти і науки з громадською організацією Product IT Foundation for Education, метою якої є посилення практичної складової вищої освіти, науки, наукової та науково-технічної діяльності для задоволення потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах.

Впровадження курсу до навчальної програми закладів вищої освіти стане важливим кроком на шляху популяризації інформаційних технологій в Україні та підготовки спеціалістів, кваліфікація яких відповідатиме потребам ринку. Як зазначив Державний секретар МОН, у перспективі це призведе до розвитку інноваційного підприємництва, адже з’являтимуться нові цікаві ідеї стартапів і прибуткових колаборацій з бізнесом.

Запуск пілотної програми курсу планується в лютому-квітні 2022 року в шести закладах вищої освіти, де студенти працюватимуть з менторською підтримкою у онлайн форматі. З вересня 2022 року, за результатами апробації, курс буде викладатися на постійній основі у понад 50 університетах.

У визначених закладах вищої освіти під час пілотного впровадження курсу будуть створені робочі групи, до складу яких увійдуть представники Міністерства освіти і науки, Міністерства цифрової трансформації, закладів вищої освіти, партнерів програми та студентства. 

Відповідне навчання пройдуть викладачі, залучені до пілотного проєкту. Буде обраний викладач-координатор, в межах дисципліни якого вивчатиметься курс.

За відгуками викладачів і студентів програма курсу буде вдосконалюватися.

Детальніше: https://bit.ly/3GRA2bd, https://bit.ly/3GOqGNx

2022-01-19

Фото: МОН

Впровадження університетського курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів»
Поширити