Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила звіт «Як уряди підтримують створення чистої енергії: інсайти з обраних підходів у всьому світі».

У дослідженні висвітлюються нещодавні ініціативи, покликані стимулювати політичні дії та наголошується, що інноваційне лідерство державного і приватного секторів має вирішальне значення для розв’язання проблеми «чистого нуля».

Країни в усьому світі намагаються стати учасниками глобального руху, що виник зі стартапу з проривним винаходом у галузі екологічно чистої енергії. Допомога інноваціям, які сприяють досягненню кліматичних та енергетичних ЦСР, вирощування стартапів до їх зрілості також може сприяти місцевому економічному процвітанню. Адже перехід на екологічно чисту енергію впродовж 21 століття буде головною ринковою можливістю для усіх країн. 

Експерти констатують, що кількість заходів державної політики, спрямованих на допомогу стартапам виведення на ринок нових екологічно чистих технологій, різко зросла після підписання Паризької угоди у 2015 році. Це надзвичайно важливо з огляду на те, що стартапи в галузі енергетичних технологій продовжують стикатися з проблемами залучення довгострокових інвестицій, а уряди мають певні унікальні ресурси, які здатні прискорити досягнення їх технічної зрілості, залишаючись в бізнесі.

Звіт ґрунтується на 14 докладних тематичних дослідженнях та інтерв’ю, у ньому представлена низка політичних заходів різних країн і визначено вісім ключових ідей щодо побудови ефективної політики підтримки стартапів у галузі екологічно чистої енергії.

Детальніше: https://bit.ly/3kfQVCQ, https://bit.ly/3EQpQQ1, https://doi.org/10.1787/291727bb-en

Фото: ОЕСР

Як уряди підтримують створення чистої енергії
2022-04-28
Поширити