Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Компанія Clarivate оприлюднила список 100 найкращих глобальних інноваторів 2022 року.

Clarivate є світовим лідером у наданні якісної інформації та аналітики для прискорення темпів інновацій. На основі даних Clarivate™ щорічно визначаються організації, які демонструють ефективні інноваційні досягнення і займають лідируючі позиції у глобальній інноваційній екосистемі.

Основні результати 2022 року є такими:
– до 100 найкращих глобальних інноваторів 2022 року входять представники з 12 країн і регіонів. Японія очолює список (35 компаній-інноваторів), за нею йдуть США (18), Тайвань і Німеччина (по 9), Франція (8), материковий Китай і Південна Корея (по 5);
– кількість автомобільних фірм у списку подвоїлась (з 6 у 2021 році до 12 цього року);
– кількість аерокосмічних і оборонних компаній збільшилась удвічі;
– зростає популярність виробників електроніки та фірм із виробництва напівпровідників;
– вперше потрапили до списку електрична компанія електронної комерції материкового Китаю Alibaba та гігант філій і цифрових платежів Ant Group;
– до цьогорічного списку потрапили 3 національні дослідницькі організації, які фінансуються державою – Дослідницький інститут промислових технологій (Тайвань), а також Комісія з альтернативної енергетики та атомної енергії і Національний центр наукових досліджень (Франція).

У цьому році більше половини найкращих глобальних інноваторів походять з Азії. Це свідчить про зростання ролі регіону на світовій інноваційній арені. З 54-х азіатських компаній у списку цього року 35 належать Японії, 9 – Тайваню, по п’ять організацій – материковому Китаю і Південній Кореї.

Домінування Азії помітно і в секторі електроніки та обчислювальної техніки, оскільки 26 з 28 найкращих компаній походять з цього регіону. Кількість азіатських автомобільних інноваційних компаній у цьому році зросла до 12.

Детальніше: https://bit.ly/3viuL82, https://bit.ly/3MbhNQs, https://bit.ly/3rr0SRV

2022-04-15

Фото: скріншот

Найкращі глобальні інноватори 2022 року
Share