Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Опубліковані результати Всесвітнього рейтингу університетів Times Higher Education World University Rankings 2021, до якого включено майже 1500 університетів із 93 країн і регіонів, та який є найбільшим світовим університетським рейтингом.

Його дані базуються на 13 ретельно відібраних показниках ефективності, які вимірюють результати роботи у галузі навчання, досліджень, передачі знань та світогляду. Це єдиний університетський рейтинг, який перевіряється PricewaterhouseCoopers. 

Укладачі цьогорічного рейтингу проаналізували більше 80 мільйонів цитувань з понад 13 мільйонів наукових публікацій та урахували відповіді за результатами опитування 22 тис. науковців з усього світу.

Очолює рейтинг п’ятий рік поспіль Оксфордський університет, а Університет Цінхуа в материковому Китаї є першим азійським університетом, який увійшов до двадцятки кращих відповідно до поточної методології, яка використовується з 2011 року. США займають рекордні вісім місць у першій десятці, але американські університети, що не входять до топ-200, як виявили фахівці, демонструють ознаки занепаду.

У цьому рейтингу найкращих університетів світу представлені 9 українських університетів, два  з яких отримали місце у групі 501-600, один – у групі 801-1000:

 – Національний університет “Львівська політехніка»;

 – Сумський державний університет;

 – Харківський національний університет радіоелектроніки.

6 інших вітчизняних закладів вищої освіти, які включені до рейтингу, представлені у категорії 1000+:

Львівський національний університет ім. Івана Франка

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»;

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна;

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.

Детальніше: https://bit.ly/3h6vEHChttps://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/world-university-rankings-2021-methodology

2020-09-07

Всесвітній рейтинг університетів Times Higher Education World University Rankings 2021
Share